2737
2734
عنوان

واسه پوستتون چیکار میکنید💜

861 بازدید | 59 پست

واسه جوش نزدن چروک نشدن گودی زیر چش منافذ لک جای جوش کلا چه روتینی دارید واسه مراقبت از پوست؟پوستم خیلی جوووش میزنه از خودم خجالت میکشم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

با صابون بچه بعد از آرایش صورتمو میشورم . صبح ها با آب سرد میشورم . فعلا همینا 😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من کارشناس طب سنتی هستم. جوش زدن صورت یا هر جای بدن به خاطر مسائل کبد یا رحم هست. اگه پوستتون خشکه زود چروک شده تو بالاتنه احساس گرگرفتگی دارین بی حالین و ... اینا نشون میده حرارت کبد بالاست. با پاکسازی داخلی و تعدیل چربی صورت مشکلاتتون برطرف میشه

يه صابون ضدجوش خوب تهيه كن هرروز صورتتو دوبار باهاش بشور

يه ژل ضدجوش بنزوييل براكسيد بگير شبا فقط بزن روي جوش صبح بشور

ضدآفتاب مخصوص پوستت رو هرروز بزن

گلاب هرروز روي پوستت افشانه كن

ماه ديگه منو دعا كن

سلام من کارشناس طب سنتی هستم. جوش زدن صورت یا هر جای بدن به خاطر مسائل کبد یا رحم هست. اگه پوستتون خ ...

من خیلی جوش زیرپوستی میزنم چکار کنم؟ تنبلی تخمدانم دارم 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

عزیزم منم خیلیییی جوش میزدم ـ

ببین اول اینکه روبالشتی رو هرهفته بشور یکبار بعد اینکه هفته ای دو بار قرص زینک بخور بعد اینکه شبااا حتما هفت هشت ساعت بخواب و شب بیداری نکش بهد اینکه روزی شیش تا هشت لیوان اب بخور ... سعی کن مریودت تنظیم باشه و مشکل هورمونی نداشته باشی ...مصرف گیاه و سالاد و میوه بیشتر روغن و سرخ کردنی و فست فود و تنقلات کمتر بشه ... بادام خام خیلی خوبه هرروز خدا میوه و سالاد بخور ... و در نهایت اگر پوستت چربه ماسک سفیده تخم مرغ و ابلیمو ماسک بعدی سرکه سیب رقیق شده ... ماسک بعدی عسل و گلاب ...ماسک بعدی اب سیبزمینی و ابلیمو ... دیگه الوورا و اینکه بدون سبک زندگی سالم خیلی مهم تر از دین ماسک هاست حرصم نخور خودتم دوست داشته باش تا یک ماهم تو اینه به خودت خیلی نگاه دقیق نکن .... بوووووس به لپات اهان روزی دوبارم اگه پوستت چربه صورتت رو بشور 

2738
عزیزم منم خیلیییی جوش میزدم ـ ببین اول اینکه روبالشتی رو هرهفته بشور یکبار بعد اینکه هفته ای دو بار ...

مرسی عزیزمممم

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
يه صابون ضدجوش خوب تهيه كن هرروز صورتتو دوبار باهاش بشور يه ژل ضدجوش بنزوييل براكسيد بگير شبا فقط ب ...

حتما گلم مررسییی

من قبلا صورتم چرب و بشدت جوش دار بود ، الان پوستم مثل آینه س .الان من روزی دوبار صورتمو باشوینده مخصوص میشورم و بعد باتونر تمیزمیکنم.هفته ای دوبار لایه بردار استفاده میکنم.و هر ماه هم میرم فیشیال پوست .

سلام من کارشناس طب سنتی هستم. جوش زدن صورت یا هر جای بدن به خاطر مسائل کبد یا رحم هست. اگه پوستتون خ ...

سلام من کبدم چرب نیست تازگی ازمایش دادم ولی پوست صورتم چربه خوراکم ک جدیدا رژیم رو شروع کردم تقریبا شیرینی و چربی صفره 

من قبلا صورتم چرب و بشدت جوش دار بود ، الان پوستم مثل آینه س .الان من روزی دوبار صورتمو باشوینده مخص ...

عزیزم از چه شوینده و تونری استفاده میکنی؟

سلام. اگه جوش اطراف دهان و روی چانه باشه مربوط به رحمتون هست. با حل کردن مشکل رحم و تغذیه پوست جوشها ...

هم روی چانه هم گونه پیشونی خیلی کم جدیدا هم چرکی و بزرگن 

2706