2733
2734
عنوان

یادآوری کدوم کارتون که از رو ندیدبدید بازی بوده خجالت زدتون میکنه😂؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 106 پست

اولین باری که با مامان بابا و داداشم سوار قطار شدیم دبیرستانی بودم میرفتیم مشهد.رفتیم داخل کوپه دیدیم عععههه پسته هم داره ععععه بیسکوییت عععه فلان عععه یسار دقیقا توهمین حالت😂تا خود مشهد داشتیم میگفتم عههه تختشو عههه دسشوییشو عه غذاشو😂😂😂تاحالا سوار نشده بودیم

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  

ی بارم رفتیم کرمانشاه ی نفر دعوتمون کرده بود براشام رستوران ی منطقه باکلاس بود بچه های دوست بابام رفتن دستشونو بشورن یهود دیدم صدای جیغ اومد بچه ها با داد اومدن گفتن دایاا دایااا بیا اینجا مایع دسشوییش خودش میریزه دستتم میگیری جلو شیر آب آب میده من هجوم بردم دسشویی پنج نفری تو ی دسشویی بودیم مایع دسشویی رو تموم کردیم اومدیم بیرون دیدیم مردم مث فضایی ها نگامون میکنن یادش بخیر چقد کتک خوردیم خیر سرم هشتم بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی بارم رفتیم کرمانشاه ی نفر دعوتمون کرده بود براشام رستوران ی منطقه باکلاس بود بچه های دوست بابام رف ...

وای ازین حالت متعجبا منم داشتم 😂خیلی جالبه لامصب

خونه دختر عمم بودم ۸ سالم بود الان خووهر شوهرم هست سرویس و حمامشون یکی بود نگو اون زنگ که تو سرویس هس فشار بدی صدا میره بیرون برا اینکه چیزی لازم باشه حوله اینا اونقد فشارش دادم از صداش خوشم میوند بعد با کتک مادرم بیرونم کرد از سرویس

خدایا به امید تو

🚫کمک 🚫

من۲۰ سالمه  کنکوری نظام قدیم بودم حالا تمدید نشد باید برم نظام  جدید  بخدا توان مالی خرید هم ندارم کتابا گرونن همه

پنهانی میخونم .خانواده ام خبر ندارن

اگر کسی کتابی داره بهم بده یا کتاباشو قرض بده  بهم به   تمام مشخصاتمو هم بهش میدم

تو رو خدا اگر میتونین کمکم کنین

2738
نگاه های خودت یا اونا؟؟؟    

خودم😂خیلی حال میداد رفته بودم ازمایشگاه مایع خودش میریخت منم قیافه چسکی به حودم گرفته بودم انگار واسه خونه خودمونه😂

ی بارم راهنمایی بودم مامانم اجازه داد رژ بزنم رژ قرمز زدم ابروهای پیوندی سیبیل چنگیزی وای ک چ جیگری بودم رفتیم عروسی ی جوری چشامو واسه پسرا سفید میکردم و کلاس میذاشتم انگار الیزابت دوم بودم تو فیلم عروسیم افتادم همه حرکاتم تو فیلمه قشنگ الان سوژه فامیلم

تلویزیون خریده بودیم تا شب کنترل سفت گرفتم دستم پویا نگاه کردم😂😂

چند سالته ؟ هفت هشت سال بیشتر نیست که شبکه پویا فعاله 😄😄

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
خونه دختر عمم بودم ۸ سالم بود الان خووهر شوهرم هست سرویس و حمامشون یکی بود نگو اون زنگ که تو سرویس ه ...

منم خونه مدرشوهرم رفته بودم حموم دقیقا سرویس اونا هم یه در داره اول توالته بعد حمام‌.دستمو گذاشتم روزنگ برنمیداشتم😂دیگه خواهرشوهرم اومد لباسامو اورد چندتا درشت بارهم کردیم رفت😂

خودم😂خیلی حال میداد رفته بودم ازمایشگاه مایع خودش میریخت منم قیافه چسکی به حودم گرفته بودم انگار وا ...

بعدشم دستاتو با سشوار خشک کنی لامصب ی جوری فاز میده انگار خودت مخترعش بودی

ن بابا ای کاش میگوزیدم ایکاششش بلند میگوزیدم اینجوری آبروم نمیرفت    

برو یه تاپیک بزن توضیح بده😂😂😂😂

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
2706