2733
2734
من تو رابطمون غرورم اصلاا مهم نيست ي بار پرسيدم گفت من خودم زندگيم رو هواس فعلا ك باهميم حالا تا اون ...

خب اگر گلم زندگیش وضعیتش مناسب نیست  بهش فکر نکن سعی کن وابستگیتو کم کنی هرچقدر خیلییییی میدونم ولی سعی کن یه جور بهش بفهمونی که تو هم ارزش داری برا وقتت اینکه گفته فعلا باهم هستیم یه مدت سعی کن جوری رفتار کنی که همیشه کنارش نیستی خواستگار داری و می خوای زندگیتو شروع کنی نزار وقتتو گلم الکی بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چله ی سوره ی طه و یس رو بگیر انشالله ک نتیجشون میبینی و شرایطی ک تو ذهنت هس رو بگو به خدا مطمئنم جواب میگیری به امید خدا

درمسیر رویاهای محال  🙄خدایا کاشکی ی نگاهی بهم بندازی 😔😍 متأهل و متعهد 😍💍
2728
مرسی خواهری جون  عزیزم با دل پاکت برام دعا کن ی درخواستی وزارتخانه دادم زودتر جوابمو بدن و باه ...

عزیزممم ایاشالله قبولی گلم منم می خونم واست ایشالله به شادی دل شما عزیزا خدا منم ببخشه 

خب اگر گلم زندگیش وضعیتش مناسب نیست  بهش فکر نکن سعی کن وابستگیتو کم کنی هرچقدر خیلییییی میدونم ...

اخه يه مدت ميخواست بره فرانسه زندگي كنه ك كنسل شد 

من فكر ميكنم واسه سنمون ميگه اون ميگه سنمون كمه من ١٩ اون ٢٣

خدآيا مَنو بِه عِشقم برسون 😔♥️
2738
عزیزممم ایاشالله قبولی گلم منم می خونم واست ایشالله به شادی دل شما عزیزا خدا منم ببخشه 

واااااای مرررررسی مهربونم چقدر تو خوبی اخه❤️❤️ان شاالله به دعای شما خواهر دل پاکم😘 الهی امین....

اخه زندگیمو تحت تاثیر قرار داده حتی مساله ازدواجمو

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

چند سالته استارتر؟

منم مجردم، ۳۱ سالمه، من ختم ۲۱ روزه طه رو خوندم، امشب تموم شد، چله حدیث کسا هم برداشتم

ان شاءالله همه مجردا بزودی یه ازدواج‌عالییییی داشته باشن، الهی آمـیــــن❤❤❤❤❤

اخه يه مدت ميخواست بره فرانسه زندگي كنه ك كنسل شد  من فكر ميكنم واسه سنمون ميگه اون ميگه سنمون ...

عزیزم سن مهم نیست مهم شعور درک فهم عقل خیلیا تو سن ۳۰ سالگی هنوز رشد انچنانی نکردم ولی از من به شما دوست عزیز سنت کمه کلی جا پیشرفت داری زندگی کن و اینکه هدف داشته باش چند سال دیگه گلم کساییی برات میان که این آقا دیگخ دیده نمیشه 

2706