2737
2734
عنوان

آقا درآمد واقعیتون چقدره ؟؟؟ هرکی دروغ بگه ....است

| مشاهده متن کامل بحث + 10911 بازدید | 414 پست
منم نزدیک 3 تومن قسط میدم!تو امورات روزمره میمونم بعضی وقتا و مجردم!

من 10 روز اخر ماه رو واسه کرایم میمونم خالی میشم واقعا گاهی اوقات شرایطم خیلی بد میشه .اما خداروشکر که شغلی هست و تونستم خونه باهاش بخرم .شکر

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هم ساده دارن هم فرمولی من ساده انجام میدم معمولا ۲۴ساعته روزهای زوج  بعضی وقتا هرروز

آهان پس می شه خودتون ساده رو انتخاب کنید

24 ساعت برای چند صفحه؟ 

مثلا می شه یه موقع که کاری دارید یا وقت ندارید قبول نکنید اون روز یا باید هر جور شده انجام بدین؟ 

آهان پس می شه خودتون ساده رو انتخاب کنید 24 ساعت برای چند صفحه؟  مثلا می شه یه موقع که کاری د ...

فک کنم از سایت تایپ قبول میکنن بهت زمان میدن تو اون زمان باید تایپ رو تحویل بدی 

شوهرم خودش تایپ تکثیر داره تایپ زیاد تو سایت میذاره

2728
فک کنم از سایت تایپ قبول میکنن بهت زمان میدن تو اون زمان باید تایپ رو تحویل بدی  شوهرم خودش تا ...

تایپ میکنی و متن رو فایل میفرستی براشون؟ همون موقه هزینش رو میدن یا زمان میبره؟

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

من تایپم تیزه میتونم هر نیم ساعت یک صفحه بدون فرمول رو تایپ کنم اگه متناش ساده باشه میتونم صبا یساعت وقت بزارمش براش و تایپ کنم 4-5 صفه

2738
معامله ماشین با کمک همسری 

عزیزم به نظرشماقیمت ماشین میادپایینتر؟اخه ماباپول پس اندازمون یه ماشین گرفتیم که بعدابفروشیمش وسودکنیم ولی حالا قیمت ماشین اومده پایین به نظرتون بفروشیمش یااینکه نگهش داریم چون شنیدم که میگن ازاینم پایینترمیادلطفاراهنماییم کنید

کـاربری دس‍ـت دونـفره   پـلپـلاسی یعنی پـرسـتو 🐦
چه کاری هس عزیزم؟ 

تایپه عزیزم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
آهان پس می شه خودتون ساده رو انتخاب کنید 24 ساعت برای چند صفحه؟  مثلا می شه یه موقع که کاری د ...

اره عزیزم هرزمان خودت بخوایی کارانجام میدی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
من رفتم به آیدیش..  اسمش معصومه هس؟ درست رفتم؟ پروفشم ی کیبورد و میز سفید هس؟  داخل تلگر ...

اره همونه

تایپ میکنی و متن رو فایل میفرستی براشون؟ همون موقه هزینش رو میدن یا زمان میبره؟

بررسی میکنن براتون ارسال میکنن

فقط حواست باشه پیش کی ثبت نام میکنی کلاهبرداری نباشه

2706