1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

فقط وفقط ازدواج با اونی ک همو میخواییم ولی مانع داریم😔😔😔😔

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم مثل همیشه نشد😔خدایا میشنوی صدامو😢من خیلی خسته شدم میشه نگام کنی😔💔من فقط به یک ثانیه نگاهت محتاجم ازم دریغش نکن معجزه کن برام به چی قسمت بدم😔😔😔😔خدایا به حضرت فاطمه(س)قسمت میدم تا ۹ دیگه ک زمان این تیکر تمام میشه حاجت منو داده باشی🙏🏻😔 خدایا نا امیدم نکن خواهش میکنم ازت من خیللللللی دوسش دارم این مانع هارو بردار تا ما به هم برسیم خدایا ۸ سال صبر کردم صد سال دیگه هم بشه صبر میکنم فقط آخرش ما به هم برسیم😔خدایا خیر وصلاح ومصلحت منو در ازدواج با همین که خودم میخوام قرار بده من بهتر از عشقمو ازت نمیخوام فقط خود خودشو😔خدایااااا توروخداا امسال نگاهم کن ومنو نجات بده دیگه صبر پیرَم کرد😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻اول تیر۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۵شب😔 انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻 

منم این آرزو که پولدار شم و تو کار هیر باشم رو همیشه دارم

جز اون سلامتی خواهرم و نی نی دار شدن خودم

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
8
بچم شفا بگیره😓

ان شاالله...چیه مربضیش؟؟البنه اگ دوست داری بکو

براش صلوات فرستادم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1718