2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بستگی ب آدمش داره من ۱۰ روز تمام تو جا بودم. روز ۱۶  رفتم خونه پدرشوهرم ک چند روزم بمونم اونجا،دسشویی ایرانی بود ،وای میخواستم بمیرم وقتی اونجوری مینشستم حس میکردم الان شکمم پاره میشه 

ولی خواهرام اصلا مثل من نبودن اونا سه چهار روزه خوب شدن

دختر داییم ک از بیمارستان خودش بچشو بغل کرد آورد 

ی صلوات مهمونم کن ....

عزیزم هم طبیعی هم سزارین دوتاییش بستگی داره به فیزیک بدنی ودکترخوب..

من سزارین بودم فقط2روزدردداشتم بعدشم خوب خوب شدم..دردشم غیرقابل تحمل نیس..به جزاون لحظه ی اول..طبیعی هم یکیه10دیقه دردمیکشه زایمان میکنه..یکیه24ساعت..امااگه به من باشه من بازهم سزارین روانتخاب میکنم

ولی اگه باز هم برگردم سزارین رو انتخاب میکنم ، چون تصور اینکه اون همه باز بشی وحشتناکه 

دوستم زایمان طبیعی کرد چنان بخیه خورد ۲۰ روز بیشتر تو جا بود و حال وخیم بعدشم هموروئید گرفت ، عمل رفت برای تنگ شدن مجرا . وای خیلی سختی کشید 

هر کس ی مدله نمیشه مقایسه کرد 

ی صلوات مهمونم کن ....

البته اینم بگم مامانم اجازه نداد ما هیچ کدوم طبیعی زایمان کنیم

گفت من هم طبیعی آوردم هم سزارین .گفت تصور کن مثلا ۱۰۰۰ تا درد باید بکشی برای زایمان .سزارین این هزارتا تقسیم میشه توی چند روز ،هر روز مثلا ۲۰۰ تا درد  . ولی طبیعی ۱۰۰۰ تا توی چند ساعت باید تموم بشه خیلی وحشتناکه 

دیگه ماهم ب حرفش گوش کردیم 

ی صلوات مهمونم کن ....
2706