2733
2734

یه چند هفته گوشی شیائومی نوت نه اس‌ خریدم ساعت نه زدم شارژ صد شد وقتی شارژر کشیدم بعد از پنج دقه شد 97شارژش

یعنی باتری خراب شده 

کسی تجربه داره 

اولین بارم که خریدم 4ساعت شارژ زدم 

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه منم گوشیم همین هست مال منم همین حوریه نگران نباش زیاد شارژ نزنش تا ۱۰۰درصد شد بکشش مال منم دو سه درصد اولش زود می‌ره ولی خیلی خوب شارژ نگه میداره من دوروزه یبار میزنم شارژ

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز است😍
2738

نمی‌دونم عزیزم فکر نکنم. من خودم ردمی نوت ۹ پرو دارم خیلی شبیه مدل شماست. 

احساس میکنم یکی دو هفته اول باتریش خیلی بهتر بود بعد یکم افت کرد. ولی طبیعیه همه گوشی ها بعد یکم استفاده یکم افت میکنن. MIUI اش رو آپدیت کن اگه واسش اومده. من آپدیت کردم بهتر شد گوشیم. 

بعد وقتی شارژ گوشیت ۳۰ درصد شد بزن شارژ. کلا از ۳۰ تا ۸۰ شارژ کن گوشیت رو. من یه مطلبی دیدم گفته بود اینجوری عمر باتری بیشتر میشه. حالا از اونور اگه تا صد زدی حداقل از اینور زیر ۳۰ یا دیگه حداکثر ۲۰ استفاده نکن و بزن شارژ.

توی شارژ هم که استفاده نکن از گوشی. گوشی رو جای خیییلی گرم یا خییییلی سرد نذار. اینجوری عمرش بالا می‌ره 

نه منم گوشیم همین هست مال منم همین حوریه نگران نباش زیاد شارژ نزنش تا ۱۰۰درصد شد بکشش مال منم دو سه ...

جدی پس نگران نباشم.

اعصابم خورد شد 

آخه گوشی قبلیم خراب بوده شوهرم قسطی با چقد التماس خریده برام 

نمی‌دونم عزیزم فکر نکنم. من خودم ردمی نوت ۹ پرو دارم خیلی شبیه مدل شماست.  احساس میکنم یکی دو ...

مرسی از راهنماییت 

بیست میشه میزنم شارژ 

روزای اول رب ساعت طول می‌کشید تا صد میشد نود نه 

جدی پس نگران نباشم. اعصابم خورد شد  آخه گوشی قبلیم خراب بوده شوهرم قسطی با چقد التماس خریده ب ...

مال منم همین جوره چند درصد اول زودی می‌ره ولی بقیش اوکی هست.اگه دیدی خیلی زود شارژش کم میشه برو پیش همون موبایل فروشه که خریدی آخه ضمانت دارن این گوشیا برو بده بهش اگه واقعا مشکل داشته باشه می‌فرستنت نمایندگیش یکی دیگه بهت میدن خیالت راحت .

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز است😍
مال منم همین جوره چند درصد اول زودی می‌ره ولی بقیش اوکی هست.اگه دیدی خیلی زود شارژش کم میشه برو پیش ...

آها مرسی گلم.

.

2706