2733
2734
عنوان

لوس کردن بچه نشونه ی محبته؟

729 بازدید | 43 پست

من بچه م دو هفته دیگه بدنیا میاد 

ولی واقعا لوس کردن بچه نشونه ی محبته؟ چرا مامانا انقدر بچه ها رو لوس میکنن؟؟ 

این لوس کردن و اجازه دادن اینکه بچه هر کاری بکنه فردا تو زندگیش اثر بد نمیزاره؟

اینکه مثلا تا بچه یه چیزی میخواد با جیغ و داد بزنه سریع بهش میدن یا هر کاری دوست داشت می تونه کنه

یا بچه بخوره زمین ساعت ها گریه میکنن

علت انجام این کارا چیه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ن خیلی اشتباس خیلی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت با لوس کردنفرق داره

اینا که گفتی محبت نیست ظلمه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
2738

بچه من یک سال نیمه شه کاملا لوس شده هرچی میخاست دادیم بهش الان اگه چیزی بخاد ندیم غوغا میکنه میریم خونه یکی کوفتمون میکنه اگه بگه پاشید باید پاشیم وگرنه رسوام ن میکنه نه لوسش کن نه بهش کم محبتی

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

کی بچه بخوره زمین گریه میکنه؟

من پسرم میخوره زمین به روش نمیارم اصلا عمرا برای زمین افتادن گریه نمیکنه

اگر چیزی رو بخواد وصلاح نباشه 2ساعتم اشک بریزه جیغ بکشه حرفم عوض نمیشه 

اما بهش احترام میذارم بغل بوس ومحبت کلامی وعملی تا دلت بخواد

خب بچه کنجکاوه تا جایی که بهش صدمه وارد نشه منم هرچی بخاد بهش میدم تا لمس کنه تا بوش کنه تا حسش کنه چرا نباید اجازه بدم؟؟؟اتفاقا اصن لوس کردن نیس!مهارت دست ورزی مهارت بویایی و...دارم بهش یاد میدم و خیلی راضیم

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

از بچه لوس خیلی بدم میاد 

ولی خودم اگه پسرم ی تب کنه میمیرم و زنده میشم یا میخوره زمین اصلا نفسم بالا نمیاد از مریضی بچه ها خیری شدید میترسم

حتی شده یبار هوا چندروز پیش خیلی سرد بود پسرمم خسته بود ظهر خوابیدتاساعت8استرس شدیدم گرفته بود نمنه مریض شده انقد میخوابه

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
2706