2703
2553

من چون وسواسیم زودب زود لباس عوض میکنم الان اخر سری ک عوض کردم یهو شوهرم گفت تازه ک لباس لختی پوختی پوشیده بودی یهو من   اینطور شدم... چون اتفاقا لباسم اونطور نبود بهش گفتم اگه بگی چی پوشیده بودم جایزه داری هرچقدر زور زد نتونست....  من فکر میکنم اکثر مردا اینطورن...  حالا برید لباس عوض کنید ببینید میتونن حدس بزن قبلش چی پوشیده بودین یا فقط شوهر من انقدر تباهه

خوابه الان

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگرفتم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2714

شوهر من خوابه، مثلا الان برم صداش کنم  بگم شوهری میگه جان شوهری😁فکر میکنه چه خبره خوشحال میشه 😊بعد میگم اگه گفتی قبل از این لباس چی پوشیده بودم اونم اینجوری میشه😨 فکر میکنه خل شدم😂

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
چ خبره برا چی؟ 

هی لختی میپوشیدم یخ میزدم گرم میپوشیدم داغ میشدم براهمین چن تا عوض کردم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2706