2733
2734
عنوان

خانوادم نابودم کردن

388 بازدید | 16 پست

وقتی دانشگاه میرفتم ترمای اخر پدرم و برادرم گفتن پولی که برای دانشگاهت خرج میکنیم بعدا از ارثیت کم میکنیم موقع ازدواج گفتم برام ساید بخرین نخریدن و برادرم گفت لازم نداری و برای مبل رفتن از روستا خریدن در حالی که پول داشتن خیلی فرق میزاشتن الان دیگه زیاد دور و بر خانوادمم نمیگردم  من خیلی بخاطر کوتاهی خانوادم حرف شنیدم حتی وقتی نوبته رسم ها میشد خانوادم میگفت ما رسم نداریم ما نمیدونیم و ..‌‌. خیلی ناراحتم ازشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سخته ولی یادآوری این چیزها فقط آدمو آزار میده . سعی کن فراموش کنی و روزی زندگی تو از خدا بخوای .

خیلی سعی کردم ولی وقتی میبنم برای برادرم دست و دلبازه برای من خسیس ناراحت میشم بخدا من یه جور تنها بودم گاهی فکر میکردم منو از پرورشگاه برداشتن

خیلی ناراحت شدم خدا کمکت کنه ......

ممنون بخدا مبلام آشغالترین و ارزونترین مبله تو تو فامیلمون یه دخنری هست وضعشون خوب نیست نوقع ازدواج باباش بهترین مبلو داد بهش فقط منم مثل چی شانسم

2706