2737
2739
عنوان

عذاب وجدان😑😟

697 بازدید | 68 پست

دوستان لطفا بعد خوندن تاپیک گزارش بزنید 

تا پاک شه(در ضمن یه سری از دوستان نیایید بگید پز زیر یا رو پوستی چون واقعا قصدم این نیست )

دوستان ببینید واقعا من ادم سنگدلیم یا ...

قضیه مربوط به تاپیکم که راجب خواستگارمه

بعد اینکه جواب منفی بهش دادم 

مادرش اومده خونمون 

تعریف میکرد پسرش بعد جواب من زده سرشو شکونده یا گریه میکنه 

(اینارو که شنیدم مطمعن تر شدم که جوابی که دادم عقلانی و درست بوده و به هیچ عنوان بهش فرصت ندم)

یه جوری رفتار کرده که مامانش هم اومده بود خونمون یکم گریه کرده 

از این ورم پدرش گفته فلانی اگه فکر میکنه پسرم هیچی نداره و بخاطر اینا جواب منفی بهش داده بیاد خونه رو به اسم پسرم میکنم یه زمینی رو هم به نام من

ولی بازم من هیچ جوره دلم راضی نمیشه 

اینارو که شنیدم دلم سوخت با خودم فکر کردم شاید یه روز تقاص پس بدم چون دل کسی که بنا به گفته های خودش خیلی دوسم داره رو شکستم 

احساس میکنم آهش منو میگیره

ولی با این حال نمی تونم کسی رو که اصلا دوسش ندارمو تحمل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب چرا دوسش نداری .ی کم نگاهتو تغییر بده شاید پسرخوبی باشه 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

به این ادم نمیشه اعتماد کرد . اشتباهی نکردی که عذاب وجدان  داشته باشی  . تو  مسئول زندگی بی فکر و تصمیمات لحظه ای ادمهای  دیگه ای نیستی . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738

نه به نظر من جوابت عقلانی بوده اگه از قبل باهاش در ارتباط بودی و قولهای بینتون رد و بدل شده آره کارت بده اگه نه و اصلا هیچی بینتون نبوده جوابت کاملا درست و متطقیه مردی که اینقدر لوس و بچس و مثل طفل خردسال رفتار میکنه عمرا نمیتونه مرد زندگی باشه

نه به آه کسیه ونه به نفرین ،منطقی تصمیم بگیر ،اونم بعد از یه مدت فراموشت میکنه .

به عشق نیست ،بزار اول آدمه ایده آلتو پیدا کن بعد عاشقش شو....

دردته کولم عشقگم //گلارم بوده خ ر ت 😚😚😘😘////////واسه رسیدن به اهدافم واسم یه صلوات بفرستین💖#کنکوری ام #عاشقم #کوردم

اگہ تویم توعاشق شدن اون تاثیری داشتی ودرگیرعشقت کردیش والان جازدی وتنہاش گذاشتی ارہ اہش میگیرہ، اگہ نہ کہ بیخیال شوبہ دعای گربہ سیاہہ بارون نمیاد،منم این شرایط روداشتم پسرہ خودش یہ طرفہ 7سال عاشقم شدہ بودومن جواب منفی دادم ویہ شوہرعالی گیرم۔اومداگہ قراربودآہ اون بگیرہ ک الان۔بدبخت بودم

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2706