2726
عنوان

شما باشین چیکار میکنین

304 بازدید | 33 پست

تا خبر بارداریمو به خانواده شوهرم دادم مادرشوهرم شوهرمو کشید کنار بهش گفته بود لوسش نکن ازش کار بکش. امشبم زنگ زده بود دوباره همین حرفا رو میزد به شوهرم

خیلی عصبیم از دستش دلم میخواد بمیره

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
واییییی چه وحشیهه

😭

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا چه ذهن بیماری داره !!!

متاسفانه

وقتی این رفتاراشونو میبینم دلم میخواد بچم بیفته

تا میرم خونش بهم میگه پاشو این کارو بکن و...

هیچی نمیگم . خودمو میزنم به نشنیدن . و حسابی ناز میکنم . اگه هم دیدی نازت خریدار نداشت بگو افتادی تو لک بینی و اینا تا حسابی بترسن 😈

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706