2733
2734
عنوان

به نطرتون من شیر ندم؟

437 بازدید | 25 پست

من دو هفته دیگه زایمان میکنم

من همه دندونام خرابه اکثرشو عصب کشی کردم روکش کردم همه رو پر کردم اصلا افتضاحه

حالا شیر دادن هم که کلا دندون رو خراب میکنه خیلی می ترسم کارم به کشیدن دندون هام برسه هزینه ی ایمپلنت هم ندارم

به نظرتون شیر ندم؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

منکه همه دندونام سالم بود الان همه خرابن

خودت میدونی

یه طرف بحث ایمنی و باقیه مسایل بچه هس 

یه طرف سلامتیه خودت

منکه سلامتیه بچه هامو ترجیح دادم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کی چنین چرت و پرتی تحویلت داده

دایانا کرایپ متخصص زنان و زایمان تو یه جمعی از اقوام که توآلمانن بوده

به عروس دایی مادرم توصیه کرده شیر خودشو بده اون ۴۰ سالشه و اوضاع جسمیشم اوکی نیست

گفت شیردهی بدن رو ریست میکنه دوباره لایتت میکنه

فقط به تغذیت برس و اگه نیاز به مکمل هست ویتامین استفاده کن

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

عزیزم شیر مادر فقط ۶ماه کافیه. حداقل چند ماه اولو بده اصلا شاید شیر نداشتی 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738

اینکه دندون خراب میشه ۱ صدمش بخاطر شیر دادنه ،،، و الا مشکل داره دندون که به مراتب خراب تر میشه

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
کی چنین چرت و پرتی تحویلت داده دایانا کرایپ متخصص زنان و زایمان تو یه جمعی از اقوام که توآلمانن بود ...

بنظرم شما بیشتر چرت گفتی

تجربه نداری نگو🌹

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

شیر بده چون جلوگیری از سرطان سینه و...میکنه الان زمونه ایی شده ک بیشتر از یکی یا دوتا نمیارن بخاط همین  بیماری زیاد شده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

نه استخون درد و نه هیچ چیز دیگه ای از شیر دادن نیست، شیر دادن یه محبت اللهیه و طبیعیه

بدن ضعیف میشه چون نو دوره ی رست عست بعد شیر دهی دوباره تکامل پیداومیکنه و به حالت قبلی برمیگرده

درد کمر و پا درد و اینا بخلطر ریسته بدن هست

نرمش کنید تغذیه سالم داشته باشید و مدیتیشن کنید تا بعد ۲ سال شیر دهی بدنتون سالم باشه و قوی تر بشید

این چیزایی که برامون دکلمه کردن رو باور کردیم در صورتی که بیشترش اشتباهه

ما خودمون باعث ضعف خودمون میشیم

اگه شیر دهی مضر بوده خدا معین نمیکرد برامون

پس لطفا با دید دیگری ببینید

عزیزم دخترم من به شما با اطمینان میگم شیردهی روی دندان اثر منفی نداره مگر اینکه تغذیه تون مشکلاتی داشته باشه. چه از لحاظ ویتامینها مخصوصا ویتامین دی، چه جذب کلسیم. از همین حالا سویق سنجد روزی دو تا سه واحد لبنیات. انجیر و در برنامه خودتون بگذارید. و حتما برای شیردهی با دکتر مشورت کنید. شاید واقعا شیردهی برای شما مشکل ساز باشه. مخصوصا استخوان ها که دیده نمیشن و ممکن خطرات بیشتری براتون داشته باشد 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
2706