2737
2734
عنوان

وسط خواستگاری قهر کردن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 13599 بازدید | 303 پست
اونا عمومو واسطه کرده بودن بعد مادره میگف پسره من اوکیه میخواد بیاد برا نامزدی 

اینکه دست خالی اومدن خوب گلفروشی و شیرینی فروشی ها که الان بخاطر کرونا تعطیل هستند دیگه و اینکه جلو عموت اینا بد شد اشتباه از شما بوده نه باره نه به داره به عموت اینا گفتین بیان 

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناپلئونی ماکارون کروسان کنله

برادر ما اینجا رژیمیم. این چه کاریه 😂😂 

بیا خصوصی ادرس بدم . به بسته پفکم بیار دوست دارم 😂😂😂😂😂

ولی در کل فکر کنم خیلی خواستگاری رفتین انشالله که درست بشه💖

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2728
توهم مثه من ویندوزت بعد ظهرا میا بالا په🙄🙄😪حالا پدرت بهتر میدونه دختره چش سفید🙄😏🤫🤫

😪😪😪الان سینگلی رو مخمه

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
دقیقا از اینا خیری ب آدم نمیرسه 👌🏻

نکنه زن عموت اینا میخواستن اینکارو از قصد بکنن 

نمیدونم شاید دشمنی چیزی دارن باهاتون 

شایدم پسره از سر اجبار اومده بوده ...

ولی دست بالا بگیرید با عمو و زن عموت دعوا کنید که این کی بود اوردی چه بیفرهنگ بودن و فلان 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
اینکه دست خالی اومدن خوب گلفروشی و شیرینی فروشی ها که الان بخاطر کرونا تعطیل هستند دیگه و اینکه جلو ...

اتفاقا سر کوچمون یه شیرینی فروشی هست بازه 😐

🤭😅

تورو خدا دیگ بهش فک نکن ذهنتو خالی کن بگووووووو خدایا شکرت که همین اول فهمیدم شعورشون در این حده کاش  بعد اون موضوع خواستگار اجیم بعدی هم می‌رفت پشتشو نگاه نمی‌کرد ای کاااااااااااش ای کاش  ای کاآاااش این موند عقد کرد واجیمو نابود کردددددددددد نابود باورت نمیشه بگم چیکار کرد 

آخرشم یه آدم بدرد نخور گیرشون میاد باید خدا شکر کنی که رفتن ولی دفعه دیگه به کسی نگین خواستگار ...

انقد امروز تجربه‌ی بدی شد برام ک ب مامانم گفتم دیگه هیچکسی رو را ندین خونه من دیگه ازدواج نمیکنم

🤭😅
2706