2058
2047

برادر همسایه مون خواستگار ابجیمه  

تا الان چند بار گفتن بیان خواستگار ما گفتیم نه

یه بارم بزرگترای پسره اومدن که اجازه خواستگاری بگیرن 

چون مراسم رسمی ای برگزار نشده بود امشب میخواستن دوباره بیان خواستگاری 

که مامانم گفت نه 

بعد خواهر اقاهه این پیامو داده

بقیشو الان میگم

وصلت به زور که نمیشه.از ما بخیر از شما ب سلامت.

بعدشم ما بیشتر اصرار داشتیم که بیایم چون دخترتان به داداشم گفته بیان خواستگاری من راضی ام   

خواهر من تا حالا پسره رو ندیده اصن   

به نظرتون چه پیامی بهشون بدیم الکی حرف نزنن

زود بفرس😐

پر از آرامش خدای خوبم💚نگهدار منه خدای خوبم💚سپردم ب خودش دیگه ارومم❤اگر غمگین بشم😢خدا رو دارم:-)بیکس و تنها بشم 😞خدا رو دارم ...✌....اونقدر قوی باش ک بتونی رها کنی ،،،و اونقدر صبور باش تا بتونی منتظر چیزی باشی  ک لایقشی.. سال 97اینجا خواننده خاموش بودم دوتا  کاربریم تعلیق شد ...قشنگ با اخلاق های نی نی سایتها آشنا هستم ...و خیلی از خانما مهربون کمکم کردن همیشه براشون دعا میکنم ..😍💚❤

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2059
وصلت به زور که نمیشه.از ما بخیر از شما ب سلامت. بعدشم ما بیشتر اصرار داشتیم که بیایم چون دخترتان به ...

هیچی، دلشون کنید، بعضیا عقده ای میشن زیاد باهاشون بحث کنید، میرم آدم رو طلسمی چیزی میکنن، آدم های خطرناکی هستن، اصلا باهاشون بحث و دعوا و درگیری پیش نیارید، 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051

بگید همونطور ک عرض کردید وصلت زوری نمیشه 

ما فکر کردیم اجازه برگذاری مراسم ندادیم خودتون متوجه ی سری مشکلات میشید ک متاسفانه.... 

انشالله ک داداش شما هم خوشبخت و موفق باشند😒☝🏻🍃💚

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍دوستای قشنگم من در شرف جداییم،میشه برا جدا نشدنمون ی صلوات بفرستید؟!کلی ممنونتون میشم💚🍃

خب چرا شما اصلا جای خواهرتون تصمیم میگیرید ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نه باوا خواهر هنوز پونزده سالش نشده جایی هم نمیره هرجا رفته منم باهاش رفتم تنها اصن جایی نمیره خودش

از خوده خواهرت بپرس شاید طفلی دوسش داره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
وصلت به زور که نمیشه.از ما بخیر از شما ب سلامت. بعدشم ما بیشتر اصرار داشتیم که بیایم چون دخترتان به ...

اول مطمئن بشین که خواهرت نگفته همچین چیزی رو بعدش بهش پیام بده بگو اگه ما اصرار داشتیم جواب بله میدادیم اصرار از شما بوده که واسطه میفرستین و چندین بار درخواست خواستگاری کردین و ما گفتیم نه باید جوابتون رو میگرفتین و اینکه دختر که خوب باشه همینه خواستگار اصرارشون زیاد میشه ولی ما برای خواهرم منتظر خواستگار خوب هستیم  امیدوارم برای براذرتون دختر خوبی مثل خواهرم نصیب بشه .

تا خدا با من است زمانه با من است .
به نظرت خواهر چهارده ساله من میتونه تصمیم بگیره راجب این مسئله  پسره ۲۵ سالشه و بیکاره 😐

نه دختر ۱۴ ساله اصلا وقت ازدواجش نیس ولی شاید واقعا خواهرت گفته .چون دخترا تو این سنا خیلی ساده ان و احساساتی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
1718