2733
2734
عنوان

کیا به علت ترک منزل توسط شوهر مهریه یا نفقه اجرا گذاشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 31 پست
واقعا این اخلاق مردها خیلی بده هر دلیلی هم باشه کار خوبی میکنی تموم کنی آفرین .انگار دختره فرار میکن ...

دیده بارهای قبل کوتاه اومدم یا خانوادم وساطت کردن بخاطر ابرومون الان عادتش کنه. میدونه هم خودش هم خانوادش با قهر وترک منزلش حساسیت دارم داره سواستفاده میکنه عین زنا چمدون میبنده میره. ب درک بره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من دخترخالم ۳ساله خونه پدرشه نرفته درخواست بده به خاطر مهریش منتظره اون درخواست بده 

ربطی به مهریه نداره زن هروقت بخواد میتونی مهریشو طلب کنه بدون درخواست طلاق .برای مرد مهمه که درخولست طلاق نده چون نصف اوموال به زن تعلق میگیره علاوه بر مهریش

تا خدا با من است زمانه با من است .
خودم که زنم بدم میاد چمدون بگیرم قهر برم خونه مادرم. چه برسه ب مرد. متنفررررررررررررم از این کار حتی ...

منم همینطور .حق داری وکیل بگیر واسه راهنمایی پول زیاد فکر نکنم بخواد سوالهات رو  بپرس موفق باشی.

2738
ربطی به مهریه نداره زن هروقت بخواد میتونی مهریشو طلب کنه بدون درخواست طلاق .برای مرد مهمه که درخولست ...

والا من نشنیده بودم نصف اموال مرد اون خارجه اینجا جای مهریه نصف اموال مرد رو میبرن یکیش فقط میشه بعدشم مرد اگر چیزی به نامش نباشه قسط بندی رو اینقدر کم میکنن که نمیصرفه اصلا 

🥀‌‌⃤IF U SEE EVERYTHING beautiful, know that ur drunk
والا من نشنیده بودم نصف اموال مرد اون خارجه اینجا جای مهریه نصف اموال مرد رو میبرن یکیش فقط میشه بعد ...

شوهر منم چیزی نداره نه خونه نه ماشین 

قهراشم بخاطر نداریه بهونش منم

دفعات قبل یبار20 روز  یبار 5 روز  یبارم 10 روز  این بار کل وسایلشو برد من بترسم مث ...

صبر کن اخه با یه روز که نمیشه شکایت کرد اما اگه قصد زندگی کردن نداری برو مهریتو بزار اجرا و درخواست نفقه کن اما حرفی از طلاق نزن.و از همسایه ها ساهد جور کن که شوهرت رفته ده روز شد برو شکایت کن شوهرت از خونه رفته بدون اطلاع و خرجی و بگو دفعه اولش نیست 

والا من نشنیده بودم نصف اموال مرد اون خارجه اینجا جای مهریه نصف اموال مرد رو میبرن یکیش فقط میشه بعد ...

به هرحال من قانون رو گفتم اینکه شما نشنیدی دلیل نمیشه اشتباه راهنمایی کنی.

شوهر منم چیزی نداره نه خونه نه ماشین  قهراشم بخاطر نداریه بهونش منم

خب تهش میگن دوماهی نیم سکه یا یک سکه تمام اگر چیزی به نامش نباشه گرفتن مهریه یکم سخته 

عزیزم توی عقد نامه نوشته شده که مرد نصف اموالش رو میده اگر امضاش نکنه یعنی دادگاه نصف اموال رو نمیده و اگر زن حق طلاق نداشته باشه مرد باید درخواست و رضایت طلاق بده اگر رضایت نداشته باشه طلاق صورت نمیگیره درصورتی که مهریه رو ببخشه و خودشو خلاص کنه خیلی از مردا اینکارو میکنن وقتیم چیزی به نامشون نباشه دادگاه با زن همکاری نمیکنه

در صفحه هشتم قباله ازدواج اگر تصنیف اموال رو مرد امضا نکرده باشه دادگاه نصف اموال رو نمیده 

2706