2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ن خودم ۲۲ سالمه 😁

از الان براش پول پس انداز کن و طلا بخر . چون ریال روزبروز بی ارزش میشه ولی طلا در دراز مدت کلی سود داره 

وسایل اصلااا نخر ک روزبروز مدلای شیک میاد 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
من ۱۹سالمه بابام هنوز چهار نخریده میگه همونوموقع میخریم

حرف درستو بابات میزنه.شاید خیلیا بگن خرافاته اما هم اعتقاد دارم هم خیلی دیدم که اگه از چندسال قبلتر واسه دختر جهاز جمع کنی بختش دیرباز میشه

کاربر*دختر_تنها*

من دختر ۱۷ساله ندارم 😂ولی میتونید با پس اندازی ک دارید سکه و طلا بخرید با اجرت پایین و هروقت لازم شد بفروشید و وسیله جهیزیه بخرید

یا مثلا هر سری ک کمی پول داشتین یکی از وسیله برقی هاشو بخرین (البته سفید نگیرین چون بعد چند سال رنگش ب زرد میزنه )

2738
حرف درستو بابات میزنه.شاید خیلیا بگن خرافاته اما هم اعتقاد دارم هم خیلی دیدم که اگه از چندسال قبلتر ...

البته این جا ۸۰درصد جهاز رو پسر میده 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

طلا بخر

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری