2737
2734

چه خاکی به سرم بریزم؟😭

من سه تا بچه دارم سومیو خداخواسته باردار شدم

یعنی بعد از ۶  ۷ سال که طبیعی جلوگیری داشتیم و خیلی شوکه شدیم

تا وقتی سونو رفتم مطمئن نبودم ولی شد

حالا ماه پیش هر چی اصرار کردم ک ا ن استفاده کنه نگرفت

روز ۸ پری را ب طه داشتیم..بعدش دو هفته بعد

یعنی ممکنه حامله باشم😭😭

من سابقه تاخیر پری نداشتم مگر اینکه باردار بودم😭😓

⚘خدایا شکرت❣

فقط و فقط محلول بابونه.

از داروخونه بگیر با آب قاطی کن توش بشین ۱ساعت بعدش میشی

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ابغوره هم خیلی خوبه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چند پریودی هستی؟

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2728

کنجد هم خوبه .

بشین پاشو برو

دراز نشست برو

بدو

ورزش کن

2738

دیگه از اولش باید به این فک میکردین 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
اینم بگم زعفرون ..آویشن و دارچین با عسل  چای زنجبیل دم کرده رازیانه و زیره خوردم😥

بیچاره بچه😕

فردا برو ازمایش بده خودت رو راحت کن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706