2726
عنوان

میگما

230 بازدید | 32 پست

سلام

اگر من ب پزشک مراجعه کنم براکاهش میل قرص میده؟

با احتیاط برانید

تعلیق نشم

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

خودت سردیجات بخور

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
خودت سردیجات بخور

من اصلا گرمی نمیخورم کلا از مجردی همینجورم

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرصاش هورمونیه 

ضرر  داره 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2728
قرصاش هورمونیه  ضرر  داره

چاره چیه

دکتر زنان باید برم؟

چاره چیه دکتر زنان باید برم؟

یعنی انقدر زیاده ؟ 

فکر کنم اورولوژی باید بری

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
یعنی انقدر زیاده ؟  فکر کنم اورولوژی باید بری

وای خسته شدم

بخدا گاهی وقتا میگم خودکشی کنم

چرا میخوای کاهش پیدا کنه اذیت میشی؟

خسته شدم

من نمیخوام لذتشو

بخوره تو سرم

وای خسته شدم بخدا گاهی وقتا میگم خودکشی کنم

والا من انقدر سردم  هر چی هم گرمی میخورم نمیشه . سخته درک کردنت . برو دکتر اگر انقدر اذیتی

2706