2737
2734

سلام 

من اقا هستم و پدر ومادرم فوت شده خواهر و برادر هم ندارم یعنی کسی نیست برام پا پیش بذاره برا همین عضو اینجا شدم تا از تجربه هاتون استفاده کنم و تو انتخابم اشتباهی نکنم

حالا میخوام نظرتون رو در مورد اینا که زیر نوشتم رو بدونم لطفا بد برداشت نکنین 

اولین سوالم اینکه من که 32سالمه و تا حالا ازدواج نکردم با یه خانوم متارکه29ساله که بچه هم نداره ازدواج کنم مشکلی پیش میاد ؟

دومی اینکه من چطوری باید اقدام کنم و ازش خواستگاری کنم  نمیخوام کسی رو واسطه کنم 

راهنماییم کنین چیکار کنم بهتره چیکار نکنم بهتره

اسمم ف.م اهل و ساکن مراغه یکی از شهرهای اذربایجان شرقی هستم متولد 67 هستم کارمند دادگستریم تاحالا هم ازدواج نکردم 

چه اشکالی 

باخودشون درمیون بذار

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با بزرگ فامیلتون برید خاستگاریش تا دیر نشده ..با عمه خاله یا هر کسی ک فامیلتونه ..هیج ایرادی هم نداره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
نمیتونم با خودش حرف بزنم 

چرا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
50  سال به بالا  مادرانه    

عه منم مادرم دیگه😀😀

اگه دوستش داری و بهم میخورین نه اشکال نداره ب خودش بگو بعدمبرو سراغ خانوادش ایشالله خوشبخت بشی الته ...

من هیچ اشنایی باهاشون ندارم فقط موقع طلاقش تو اداره دیدم که واقعا ادم خوبی هستن و ادریشون رو هم از پرونده شون پیدا کردم

اسمم ف.م اهل و ساکن مراغه یکی از شهرهای اذربایجان شرقی هستم متولد 67 هستم کارمند دادگستریم تاحالا هم ازدواج نکردم 
من هیچ اشنایی باهاشون ندارم فقط موقع طلاقش تو اداره دیدم که واقعا ادم خوبی هستن و ادریشون رو هم از پ ...

شماره پدر یا برادر بزرگترش را پیدا کن اگرم نداشت مامانش بهشون بگو خودشون برات بزرگتری کنن

2706