2733
2734
عنوان

نامزدم

218 بازدید | 23 پست

خانوما من چند دفعه تاپیکم زدم اما امروز مشاور خیلی منو تو فکر انداخت منو نامزدم داشتیم باهم حرف میزدیم بعد من گفتم شارج ندارم  گف پنج تومنی دیشبو چیکار کردی گفتم با خالم حرف زدم بعد اون گفت خب به خالت میگفتی  بفرسته برات خاله ی منم عزاداره بعد من ناراحت شدم گف شوخی کردم بعد اون طلبکاره ک من چرا یچیزو کوچیکو بزرگ کردم  بعد زنگ زدم مادرش مادرشم گف شوخی کرده اگ جدی میگف حق داشتی ناراحت بشی بعد تموم شد من قطع کردم  بعد زنک زد به مادرم  مادرمم با زبون خوش گف پسزم نباید ایجور میگفتی بعد اونم گف من شوخی کردمو یهو داد زدو گف زنیک بی عقل حالا مشاور میک این قضیه مهم نبوده تو بزرگش کردی ب نظرتون درست میک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا درست می‌گه واقعا مشکلات زندگیت در همین حده؟ خوش ب سعادت 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

چرا بزرگش کردی

هرچی میشه ب مامانت نگو

شما باهم خوب میشید نامزدت تو چشم خونوادت بدمیشه

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2738

هاااااا😳😳😳چقدر بی مزه 

سر چه چیزایی دعوا میکنید 

چقدر پی حرف رو میگیرید 

اه 

اول بزرگ شید بعد شوهر کنید 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

ببین عزیزم از نظر من باید همه چیو شل بگیری وگرنه خودت اذیت میشی منم مثل تو بودم یه زمانی

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

اول اینکه مهم نبوده.دوم اینکه تو مدیریت بحران نداری.یعنی موقع بحث هم باید خودتو کنترل کنی هم اینکه نباید بحث بین خودتونو ب خانوادتون بکشونی.هم تو هم اون.اگه اینحور پیش بری صد درصد طلاقه اخرش 

کاربر*دختر_تنها*

زندگی خیلی سخت تراز این حرفاس

خیلی چیزا باید ببینی بگذری و بری

تااازه نامزدی

هرچی بگذره مشکلات بیشتر و بزرگتره

قوی باش

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2706