2703
2553
عنوان

داستان زندگی واقعی شیرین💙

| مشاهده متن کامل بحث + 72892 بازدید | 211 پست

خنده رو لبم ماسيد.اومد جلو گفت اينجا چه غلطي ميكني؟گفتم به تو چه؟محكم يه دونه زد تو گوشم.گفتم چرا ميزني؟گفت كل محل ميدونن اسم من روته،اونوقت تو هنوز عقد نكرده داري هرز ميپري؟چشاش كاسه خون بود.گفتم حالت خوب نيستا هرز ميپري چيه؟گفت رفتم خونه عموت خواستم باهات حرف بزنم،زنعموت گفت رفته مزار پدرومادرش،منم خواستم بيام سر مزار باهات حرف بزنم كه وسطاي راه ديدمت،دوييدم بيام بهت برسم كه ديدم راهتو كج كردي رفتي تو مخابرات.الان يه ربعه من منتظرتم،اين همه وقت با كدوم خري حرف ميزدي،هااااا؟گفتم با دوستم اما فكر نميكنم به تو ربطي داشته باشه.سيلي دوم محكمتر نشست رو صورتم.گفت راه بيفت برو خونه تا تكليفتو معلوم كنم.با گريه دوييدم سمت خونه.زنعمو كه منو ديد ترسيد گفت چته دختر جن ديدي؟ پشت سرم جابر وارد شد به زنعمو گفت اين بود دخترتون كه ميگفتين نجيبه؟عمو قادر از اتاق اومد بيرون...زنعمو گفت يا فاطمه زهرا شيرين چيكار كردي دختر؟بي ابرو شدي؟ عمو قادر كه ديد جابر و زنعمو اونجوري گفتن بدون هيچ سوالي با كمربند افتاد به جونم

زنعمو هم كه همش نفرينم ميكرد،عمو چون اعتيادش شديد بود خيلي جون نداشت،واسه همين هلش دادم عقب و رفتم روي ايوان پشتِ ستون.عمو كه داشت ميومد سمتم گفتم عمو به ارواح خاك اقاجان من كار بدي نكردم.يهو عمو وايساد.گفت پس چه غلطي كردي كه نامزدت جوش اورده.گفتم اولا كه اون نامزد من نيست،بعدشم منو ديده كه از مخابرات اومدم بيرون...زنعمو گفت ذليل بشي الهي اون تو چه غلطي ميكردي؟نكنه رفتي جنوب با نامحرم دوست شدي.عمو و جابر هرلحظه بيشتر عصباني ميشدن.يهو زدم زير گريه با صداي بلند گفتم زنعمو اين دنيا انقد منو عذاب دادي اون دنيا چجوري ميخواي جوابمو بدي؟من كه ازت نميگذرم.بعد برگشتم سمت عمو گفتم عموجان بخدا من با نامحرم دوست نشدم،رفتم زنگ زدم به زهرا خانوم،يكم باهاش حرف زدم.يهو جابر گفت يه ربع تمام چه حرفي داشتي بزني؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

اگه حال و احوالم بود پنج دقيقه بيشتر طول نميكشيد.انقد ازش بدم ميومد كه داد زدم گفتم اره حال و احوال نبود داشتم به زهرا خانوم ميگفتم بياد منو از دست توي رواني نجات بده،دلم نميخواد زنت بشم.كاش زبونم لال ميشد اين حرفو به جابر نميزدم چون همين باعث شد كه جابر گفت ديدي عموقادر؟اين زمان براي فكر كردن نميخواست،اين زمان ميخواست كه با اون زنه از اينجا فرار كنه.عمو كه فقط به فكر كار و پول و موادش بود به جابر گفت همين فردا كاراي عقد انجام بديد.اينو كه گفت زانوهام سست شدن،افتادم روي زمين.اونروز تا شب هرچقدر به عمو و زنعمو التماس كردم اما فايده نداشت....

2720

عمو منو انداخت تو اتاقو درو قفل كرد كه فكر فرار به سرم نزنه.از اونور يكسره زنعمو غرغر ميكرد كه بشكني اي دست كه نمك نداري،يه عمر تر و خشكش كرديم حالا ميره از زهرا خانوم كمك ميخواد،انگار ما بدشو ميخوايم.انقد گفت و عمو رو پر كرد كه عمو گفت همين فردا زنگ ميزنم زهرا خانوم ميگم اگه بياد اينجا مجبورم حرمتا رو كنار بذارم.اون شب تا صبح خوابم نبرد.فرداش زنعمو اومد در اتاق باز كرد گفت پاشو بريم حمام

گفتم خودم ميرم گفت لازم نكرده.اون موقعها تو خونمون حمام نداشتيم مجبور بوديم از حمام عمومي استفاده كنيم.خلاصه رفتيم حمام،اونجا بازم به زنعمو التماس كردم اما فايده نداشت،ميگفت من نميتونم اينده بچه هامو فداي تو كنم،قادر به اين پول و كار احتياج داره.خلاصه التماساي من هيچ فايده اي نداشت،عمو هم زنگ زد به زهرا خانومو باهاش اتمام حجت كرد.

دو روز بعد من شدم زن شرعي و قانوني جابر.هركي منو ميديد دلش ميسوخت،اخه هم بچه بودم هم اختلاف سنيمون زياد بود.خونه اي كه قادر داشت تو شهر بود اما من بايد يكسال خونه مادرش ميموندم.بدون عروسي و جهاز رفتم خونه مادرِ جابر.دليلشم اين بود كه از نظر اونا من رسوايي به بار اورده بودم كه از زهرا خانوم كمك خواستم پس لياقت جشن نداشتم

البته پدر و مادر جابر خيلي اصرار كردن كه عروسي بگيرن اما جابر نذاشت و منم دلم نميخواست.خونه مادر جابر دو طبقه بود،طبقه اول كامل بود اما طبقه بالا فقط يه اتاق بود كه منو جابر براي خواب ميرفتيم اونجا.اون شب جابر ميخواست بهم نزديك شه اما بهش گفتم امادگيشو ندارم،خودشم كه كبوديهاي كمربندو رو بدنم ديد عصبي شد و كاري باهام نكرد.پدر و مادرش خيلي ادماي خوبي بودن،خيلي بهم احترام ميذاشتن.اصلا دخالتي تو كارام نداشتن

2714

خواهرشم كه سرگرم زندگي خودش بود.صبح كه از خواب بيدار ميشدم ميرفتم پايين حياطو ميشستم باغچه رو تميز ميكردم،ميومدم داخل كل خونه رو برق مينداختم،اشپزي ميكردم تا غروب كه جابر بياد خونه.اصلا خونه عمو اينا نميرفتم.چندباري مادرشوهرم گفت اگه دلت ميخواد به جابر بگو ببرتت خونه عموت،گفتم اونا منو نميخوان،هدفشون چيزه ديگه بود كه بهش رسيدن،منم برام مهم نيست ببينمشون يا نه.انقد ازشون كينه داشتم كه دلم نميخواست چشمم بهشون بيفته.بعد از اون شبه اول جابر ديگه حرفي از رابطه نزد تا اينكه بعده يك هفته صبح كه داشت ميرفت سركار بهم گفت امشب ديگه بايد عروسم بشي،خجالت ميكشيدم ازش اما چاره اي نداشتم.بالاخره اون شب من از دنياي دخترانه خودم خدافظي كردمو زن شدم.جابر رو ابرا بود

من تا اونروز از خونه بيرون نرفتم،دو سه روز بعدش دلم براي پدر و مادرم تنگ شده بود گفتم برم سرمزارشون.جابر كارخونه بود،منم به كارام رسيدم و به مادرشوهرم گفتم ميرم ارامگاه...رفتم يه دل سير اشك ريختمو باهاشون صحبت كردم،تو راه برگشت از بين راه يكم سبزي صحرايي چيدم كه واسه جابر سبزي پلو با ماهي درست كنم اخه خيلي دوست داشت.سبزي رو چيدم داشتم ميرفتم خونه كه ديدم جابر با ماشين اومد دنبالم.خوشحال رفتم سوار شم كه ديدم عصبانيه.گفت كدوم گورستوني بودي؟كدوم الاغي بهت اجازه داد بري بيرون؟رفتي به عشقه جنوبيت زنگ زدي؟(فكر ميكرد من جنوب كه بودم دوست پسر داشتم) گفتم بخدا ارامگاه بودم،گفت خر خودتي ميدونم چيكارت كنم،رسيديم خونه هولم داد تو حياط،كمربندشو دراورد افتاد به جونم،مادرش خونه نبود رفته بود مسجد.انقدر منو زد تا خودش خسته شد

اخرشم گفت از اين به بعد بدون اجازه من نفسم نميكشي،برو گمشو نبينمت.رفتم بالا زار زار گريه كردم.مادرشوهرم اومد بالا صدام كنه وقتي منو ديد زد تو سرش گفت يا علي چي شدي شيرين جان؟براش تعريف كردم گريه ش گرفت گفت دستش بشكنه خودم درستش ميكنم اما خبر نداشت كه پسرش بيمار روانيه.اون شب من پايين نرفتم،جابر وقتي منو تو اون حال ديد اومد جلو بغلم كرد ازم معذرتخواهي كرد.گفت ببخشيد دست خودم نبود،اخه شيرين من دلم ميخواد تو فقط مال خودم باشي،چرا رفتي با اون پسره حرف زدي؟گفتم جابر بخدا من با كسي حرف نزدم فقط رفتم ارامگاه و برگشتم،اماباور نكرد.گفت باشه ولش كن،دستم بشكنه به خدا دست خودم نبود يه لحظه جنون بهم دست داد

خلاصه انقد اونشب معذرتخواهي كرد كه بخشيدمش.تصميم گرفتم ديگه تنها جايي نرم.دو سه روز پايين نرفتم چون نميخواستم پدرشوهرم منو با اون قيافه ببينه.مادرشوهرم بهش گفت شيرين مريضه.سومين روز خودش بنده خدا اومد بالا،در زد گفت عروس جان ياالله.خودمو جمع و جور كردم گفتم بفرماييد اقاجان.يكم صورتم كبود بود.تا منو ديد گفت صورتت چي شده دختر؟گفتم ناخوشم اقاجان سرگيجه داشتم خوردم زمين..اما باور نكرد.

شب كه جابر اومد حسابي بهش توپيد كه بار اخرت باشه دست رو زنت بلند ميكني،من هنوز از گل نازكتر به مادرت نگفتم اخه تو به كي رفتي كه انقد وحشي و گستاخ شدي؟ تو دلم گفتم از شانسه گند منه كه واسه همه حكمِ كيسه بوكس دارم.جابر كه اومد بالا عصباني بود،گفت حالا ديگه اقامو ميندازي به جونم؟گفتم به خدا خودش اومد بالا ديد،منم گفتم زمين خوردم اما انگار باور نكرد.جابر يه لگد به پهلوم زد كه دردش تا مغزم رفت،گفت بار اخرت باشه مظلوم نمايي ميكني،بعدم گرفت خوابيد اما من تا صبح از درد خوابم نبرد.....

اونروز به بعد فهميدم كه نبايد تنها جايي برم،جابر شكاك بود و من بايد اعتمادشو جلب ميكردم.تا زمانيكه تو خونه بودم شاهانه زندگي ميكردم 

اما اگه بيرون ميرفتم كتك ميخوردم.يه روز جمعه كه جابر خونه بود و داشتم حياط جارو ميكردم،پسر همسايشون روي پشت بوم خونشون داشت كفتر بازي ميكرد(پسره چهارده پونزده سالش بود)من زمانيكه ميرفتم تو حياط چادر گلدار سرم ميكردم چون تو روستا در خونه ها چوبي بود و از صبح تا غروب باز بود و ممكن بود هرلحظه كسي وارد بشه.جارو كه تموم شد رفتم دست و صورتمو بشورم يهو يكي محكم از پشت با لگد زد تو كمرم،با شدت زمين خوردم.برگشتم ديدم جابره.گفتم چرا ميزني؟گفت زنيكه هرزه داشتي براي محمود(پسربچه همسايه) دلبري ميكردي؟هرروز كه من خونه نيستم اين ساعت با هم قرار دارين؟چي ميگفت از بالا بهت؟

هااااا؟من انقد از حرفش شوكه شدم كه قدرت دفاع از خودم نداشتم چه بسا كه دفاع كردنم اصلا فايده نداشت چون جابر يه بيمار جاني بود كه فقط حرفه خودشو ميزد.افتاد به جونم،اون ميزد و من از ترس ابرو جيكم درنيومد،يهو پدرشو خواهرش وارد شدن.اومدن سمت جابر.خواهرش گفت بشكنه دستت اخه حيوونم با جفتش اينكارو نميكنه.بعد اومد سمتم كمكم كرد بلند شدم.پدرشم گفت مجرد بودي دست روت بلند نكردم اما داري كاري ميكني جلو زنت بزنمت،اخه پسرجان تو چه مرگته؟ چي ميخواي از زندگي كه انقد اين بچه رو بي رحمانه ميزني؟جابر بدون هيچ حرفي از خونه رفت بيرون

2706