2733
2734
دهانشویه پرسیکا خوبه؟ چه جوری بزنم براش؟ میترسم خودش قورت بده... راستی نگفتی دندوناش رو درست کنم ...

اگه فکر میکنی قورت میده برو دکتر وارنیش فلوراید براش انجام بدن

اره عزیزم درست کن چون به دائمی ها اسیب میزنه

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من دوست همسرم دندون پزشکه بعد ده روز پیش ۴ تا دندون کنار هم رو برام عصب کشی کرد (سه تاشو کرد یکی ...

نه عزیزم اگه تشخیص داده لازم نیس خب نمیخواد

2731

خب دردش چی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
سوالم زیاد شد پوزش  جرم گیری بهتره یا این و این که ماندگاری بالایی داره؟

برای سفید شدن بلیچینگ بهتره

ماندگاریش بستگی به رعایت خودتون داره

اینکه مرتب مسواک بزنین و غذاهای رنگ زا نخورین

2738

یه دهانشویه خوب پیشنهاد میدی لطفا؟؟یکی هم برای بچه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
اگه اتفاقی دهانشویه رو قورت بدیم چیزی میشه؟ من هر دفعه که استفاده میکنم یکمیشو ناخودآگاه میخورم😶

ممکنه دندونات رنگ بگیره

سعی کن قورت ندی

نداریم😂

عزیزم دخترم هفت سالشه چهارتا دندون بالاش افتاده ..حالا دوتا دندون نیشش که جلو فک بالا هست دراومده ولی خیلی فاصله دارن مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟جا برای دندونای بغلیش خیلی کمه که دربیاد

2706