2737
2734
عنوان

ماما🍓، سوال مامایی ، زنان بپرسید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 5522 بازدید | 623 پست
سلام، خروج باد از واژن در خانم باکره میتونه نشانه بیماری یا چیزی باشه؟ یا چیز مهمی نیست

سلام عزیزم ،نه مسئله ی مهمی نیست نگران نباشید

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان متوجه نگرانیتون نیستم عزیزم ساک تشکیل شده ،جسم زرد دیده شده این ینی بارداریتون سالمه  برا ...

عزیزم سن بارداریم کمه نگرانیم اینه 

آخرین روز قاعدگیم ۳ مهر ماه هستش و ۱۹ مهر تخمک گذاریم بوده که اقدام کردم الان چرا سن بارداریم کمه؟؟؟؟

2728
بهتر از حاملگیه منظورت از میترکی چیه😂 میخواستم برم ایودی بذارم کرونا خر اومد نشد قرص ال دی بم نم ...

تنبلی تخمدان و...تو یکسال ده تا خوردی؟

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر
تنبلی تخمدان و...تو یکسال ده تا خوردی؟

گمونم...

حداقل حامله نشم😥😥😥

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
من امروز یهو از خاب بیدار شدم ترسیدم بعد زیر دلم سمت چپ ب شدت قلنچ کرد هنو درد داره بنظرتون چیه

خودتون میگید که قولنج کرده احتمالا بخاطر حرکت ناگهانیتون وقت خواب اینجوری شدید

اما طی دو روز آینده بهتر نشدید حتما سونو بدید

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
2738
استرس داره سختیش مهم نیست😐

من هنو نامزدم 

ترس برم داشته 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
خودتون میگید که قولنج کرده احتمالا بخاطر حرکت ناگهانیتون وقت خواب اینجوری شدید اما طی دو روز آینده ...

اسی جواب منو بده لطفا خواهش میکنم اورژانسی بخورم یا نه بلاتکلیفم

فرزندم مریضه لطفا براش دعا کنید خیلی شرایطم سخته...ورود آقا به تاپیکهام ممنوع باتشکر

چه چیزی باعث چسبندگیه واژن دختر چهار ساله میشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

عزیزم من عفونت کمی دارم بارها دکتر رفتم داروهامو که تموم میکنم دوباره بعد چندروز عفونام برمیگرده ژل شستشو هم استفاده میکنم لباس زیر نخی هم میپوشم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
توروخدا جواب منو بده من هفت روز دیگه پریود میشم نزدیکی پرخطر داشتم امکان بارداری هست؟اورژانسی بخورم؟

اسی جواب منو بده لطفا

2706