2726

زبان خوش💚

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردا بنده ی محبتن، هرچی محبت کنین تکراری نمیشه اتفاقا یاد میگیره برای تو هم انجام میده.. هیچوقت هیچوقت یه مرد رو سر لج ننداز.. با زبون نرم همه چی حله و اگه یبار گفت نه دیگه اصرار به اون کار نکنید فرصت بدین برای بعد... اینو مشاوره بهم گفت 

دعا برا افزایش محبت خیلی خوبه اما اگه یه ادم معتبر باشه ن فا لگیر 

جذب شوهر هم ک مثل پادشاه باهاش رفتار کن بااحترام ادب عشق 

چشم‌بگو همیشه چشم معجزه میکنه 

همیشه جلوش خوب بگرد لباس های رنگارنگ ادکلن های مست کننده 

آرایش های ناز و دلبر 

غذاهای متنوع با تزعین قشنگ 

ماساژ بدی و لالایی بخونی گاهی

پا درد دلش بشینی 

ازش تعریف کنی

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

بنظرم اگه خدا رو دوس داشته باشی

هرکاری میکنی براش باید برای خدا باشه

اکه هم کار بدی در حقت کرد بخاطر خدا ببخشی

خیلی  سخته نمیگم خودم انجام میدم اما وقتی گاهی اینطوری فکر میکنم دلم اروم میشه

و اینکه همونطور که ماخانوما محبت نیاز داریم شوهرامون ببشتر نیاز دارن و مردونگی و غرورشون مانع میشه اونا فقط پسر بچه ای هستن که ریش دارن

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

من داستانش تو تایپکام هس 

والا هرچی انکار کردیم این جنتلمن ما مصر تر شد 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم