2733
2734
عنوان

جواب مادرشوهرم چی بدم

350 بازدید | 35 پست

همش میاد ازگزشته میگ ک ای مااامکانات نداشتیم ما هشت تایچه رو دنیااوردیم روزه می‌گرفتیم ،شوهرم برام قرص ویتامین گرفته بود می‌گفت اینا چیه ما ک ی دونه نخوردیم ،....

شوهرم بهش میگ ک بابا گزشته مال خودتون بود فرق کرده  حالا بازم همش میگه میگه زایمان کردم فرداش مهمون داشتم مثل حالاییا خودمو ننداختم ، چی بگم توجوابش ، خیلی تند نباشه چون آدم نسبتا خوبین 

خودم یبار بهش گفتم عزیز شما جوونای روغن زردی بودی فرق داری بدنای حالا ضعیفن و...بازم میگه هی 

بگو کسی مدال افتخارم بهتون داده😏

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی نگو فقط لبخند بزن

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

جوابت خیلی درست بودولی منبعداز این فقط یه لبخند بزنو رد شو وقتی شوهرت  پشتته

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706