2737
2734

اونام خدایی خوبن ولی خوب هرچیز خصوصی و غیر خصوصی رو به همه میگه ولی حتی حاملگی اونارم از من مخفی میکنه سری پیش خالم باردار بود بعد اومد خونه ما قبل کرونا بودا گفت رفتم انومالی و اینا گفتم مگه حامله ای گفت آره دو قلو مگه مامان نگفته بهت مامانم میگه گفتم حالا کوچیکن نگیم😐😐😐😐کلا همه چیزاشون روهاا

همه مامانا همینن 😂🤣🤣😂😁😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مث اینکه تنها نیستم😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738

از خاله هام متنفرم بخاطر مادرم احنرام میذاریم یعنی دوست ندارم سالی یه بار ببینمشون همینطور دایی هام

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706