2733
2734

۲۵ سالمه دارم ارشد میخونم میخام واسه دکتری مهاجرت کنم فکر کنم اون موقع ۲۸ سالم میشه 

خب مسلما نمیخام ازدواج کنم 

از طرفی هم نگران بالا رفتن سنمم اگه ۲۸ برم 

خدا میدونه کی و چطوری ازدواج کنم 

مسخرم نکنین تاحالا باکسی نبودم خب منم دوس دارم همدمی داشته باشم این ربطی به موقعیت و درس و... نداره 

نظر شما چیه... بااین اوصاف کی ازدواج میکنم چطوری

بالای ۳۰ بنظرم خوبه

هر وقت مهاجرتت اوکی شد بعد

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
نه نه قصدم مهاجرته .فقط نگران ازدواجمم

وقتی اپلای کنید و برید اونور اونقدر درگیر دکترا میشید که شاید دیگه فرصت فکر کردن به ازدواج رو نداشته باشید از طرفی ممکنه ذهنیت برای پسرا ایجاد بشه که اگه تا الان ازدواج نکردید حتما قصد ازدواج ندارید و پا پیش نذارن

جدا از این خانمی که مدرک دکتری داره خودبخود تعداد خواستگاراش کم میشه چون تعداد پسرایی که مدرک دکتری دارن کمتره

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
منم برای دکترا بورسیه قبول شدم رفتم با همسرم تو دانشگاه آشنا شدیم باهم از ایران رفتیم

خوشبحالتون انشالله همیشه خوشبخت باشین من کسی رو ندارم 

بنطرت چقدر احتمالش هست که بعد از مهاجرت اونجا با کسی ازدواج کنم؟همش فکر میکنم اونجا هیشکی نیس 

هدفم کاناداست

خوشبحالتون انشالله همیشه خوشبخت باشین من کسی رو ندارم  بنطرت چقدر احتمالش هست که بعد از مهاجرت ...

خیلی ممنون همچنین🌹❤

تو خارج احتمال ازدواج کمه

همه بیشتر رفیق فاب میشن

یا تا ابد دوست دختر پسر می مونن و بچه دار میشن 

من نروژ هستم