2703
2553
عنوان

علایم بارداری

72 بازدید | 14 پست

دوستان یک سئوال داشتم من چند ماه در اقدامم الان ۳ هفته است دل پیچه دارم  و نفخ و درد سوزنی طرف راست شکم,رفتم دکتر قرص نوشت برای رودم گفت ۱۰ روزی مصرف کن احتمالا عفونت روده ای هست، آزمایشم چیز خاصی نشون نداد الان حدود یک هفته است قفسه سینه ام طرف چپ گرفته به حدی که انگار وزنه روش, رفتم دکتر قلب گفت مشکلی نیست،اینم بگم چن روز پیش لکه بیتی داشتم، تست حاملگی دادم منفی بودم ۴ روز مونده به پریودیم ، امکان داره حامله باشم؟ اگه باشم طبیعیه؟ این همه درد و تنگی نفس، نکنه مشکل جدی دارم حتی حامله بام

احتمالا بارداری

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آخه هیچ کس در این حد برای یک نطفه درد کشیده! من سه هفته است لحظه به لحظه درد دارم, پشت قلبم حتی درد ...

شما معدت درد میکنه اگه باردار بودی زیر دلت درد کمو بیشی احساس میکردی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
شما معدت درد میکنه اگه باردار بودی زیر دلت درد کمو بیشی احساس میکردی

عذر میخوام امروز رفلکس معده هم داشتم، میگم در حدی دارم از همه جام شکمم دردهای جدید تحربه میکنم واقعا ترسیدم

بخدا سه هفته است مادرم و پدرم را ندیدم از ترس کرونا ولی اکر که کرونا هم بود تا حالا تبی سرفه ای چیزی ...

نمیدونم ولی بارداری هیچ ربطی به دل پیچه یا درد پشت قلب نداره 

2714
عذر میخوام امروز رفلکس معده هم داشتم، میگم در حدی دارم از همه جام شکمم دردهای جدید تحربه میکنم واقعا ...

گوارش برید شاید میکروب وارد روده و معدتون شده

اره همه اینو میگن😓 اگر اون لک ذا نداشتم هیچ وقت شک نمیکردم حاملگی باشه

سه چهار روز دیگه یه بی بی بزن معلوم میشع

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
اره انگار چاره ندارم، ببخشید من تجربه ندارم روز اچلی که قراره پریود بشم تست بدم؟ راستی آزمایش ادرار ...

یکی دو روز بعد از موعد پریودیت بزن....

فک نکنم آزمایش الان چیزی نشون بده

2706