2733
2734
عنوان

این تربیت درسته آیا؟

127 بازدید | 8 پست

یه فامیل داریم بچش همسن بچه منه.دو سال و نیم.

از اول برای خواب بچه زن و شوهر ساعت 9 شب برقا رو خاموش میوردن و میخوابیدن تا بچه بخوابه .

هیچ مهمونی ای نمیرفتن

هیچ کس جرات نداشت با بچه حرفی بزنه که باب میل تربیت بچه نباشه.

اگه جایی میرفتن بچه خوشش نمیومد شده غذاشونو نمیخوردن پا میشدن 

کلا زن و شوهر هر چی بچه میخواست انجام میدادن

حالا برام سواله به نظرتون این تربیت درسته؟

یا تربیت کردن ماها؟

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا میگه طبق اصول باید بچه تا 14 ماهگی پادشاهی کنه.ولی من دوست ندارم اینهمه برای بچه از خود گذشتگی کرد.حس میکنم از اونور بوم افتاده

2728

ما چه میدونیم تربیت شماها چجوریه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اون بچه هیچ... نمیشه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
اون بچه هیچ... نمیشه

حالا اطرافیان میگم به به چه مادر نمونه ای

آدم حس عذاب وجدان میگیره

2738
حالا اطرافیان میگم به به چه مادر نمونه ای آدم حس عذاب وجدان میگیره

من قبول ندارم تافته جدا بافته شه که چی بچه باید تربیت داشته باشه اگر ببینیم دوستی فحش میده از اونجمع دوری کنیم چون تاثیر میزاره آداب معاشرت به بچه یاد بدیم استقلال بدیم حتی اگر لباسش کثیف میکنه خودش غذاش و بخوره و کاراش کنه حتی ساعت خواب هم تنظیم کنیم اما اینی که شما میگی ی بچه لوس منزوی بیشتر نمیشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار...