2737
2734

دوستم و بعد 4سال دیدم 

بدن و صورت و کوبیده از نو ساخته 

از سمندون با هرارتا عمل تازه شده ممد قلی

بعد به من میکه وای شبیه توپ قاقلی شدی قلت بدم تا امریکا میریا 

منم گفتم تو اول یاد بگیر ماسک بزن بعد درمورد چاقیه من نظر بده 

میدونم بی ربط بود ولی دلم خنک شد😀😀😀

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب گفتی 👏👏👏👏👏ماسکم نزده تا جلب توجه کنه ،چقدر ذلیلن بعضیا

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2738

خوب گفتی حقش بود.نوش جوونش😁😁

میگفتی حالا خوبه شوهرت پولداره تونستی سمندونو کوبیدی ازنو ساختیا بعدم یکی محکم میزدی روشونش.بعدم میگفتی حالا همینکه از امریکا برا تو دعوت نامه میدن کافیه بپا ترورت نکنن باز یکی دیگه محکم میزدی روشونش

قه قه میخندی گیگفتی به یکی بگو قبلتو ندیده باشه باز محکم میزدی روشونش وقه قه قه تو افق محو میشدی

کلا تبخیر میشد💃💃

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706