2733
2734
عنوان

تولد جاریمه چی بپوشم بیاید نظر بدید +عکس لباسام

| مشاهده متن کامل بحث + 3077 بازدید | 115 پست
🤣🤣🤣🤣🤣تاپیک فان بود صرفا جهت شناختن کاربرای جو  گیر ...ولی خدایی ی سری ها عشقن مخصوصا اون ...

خیلی مسخره ای.همچین میگی انگار همچین ادمایی نیستن.ماهم تو رو شناختیم که خیلی مزخرفی

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا کسانی که هیییچ جا نمیرن ففط بگن کرونا کرونا بقیه شعار ندن...جالبه برام تو این سایت همه خونه ان ...

من جز سر کار جایی نمی رفتم 

سر کار هم با ماسک یه جاهایی هم با شیلد 

ولی گرفتم

یعنی هشت ماه هیچ جا جز کار کار هم خیلی رعایت می کردم پس نمیشه گفت همه این هایی که گرفتند مهمونی داشتند ولی مهمونی و سفر باعث میشه تعداد ناقلین زیاد بشه امثال من هم گرفتار بشن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
خخخخ مگه اومدم خونه شما مهمونی انقد فشار اومد بهتون🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عههه😍باریک الله به ادبت خانوم

آره راستش از اینکه  یکی با ناراحت کردن بقیه حس خوب و اینا بهش دست بده بهم فشار اومد

چطوری میتونی خون بقیه رو به جوش بیاری و از این کار لذت ببری😍😍هومممم؟؟؟؟

کاش تفریحات لذت بخش تری واسه خودت جور کنی.

ریپلای نکن دیگه با شما حرفی ندارم   

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2731
بسی شوخی سخیفی بود من شخصا بیش از یک سال هست مادرم رو ندیدم  کمی وجدان و نوعدوستی اگر بود تا ...

مگه فقط ایرانه کل کشورای پیشرفته درگیرن ...مهمونیی قسمتی از مهارش هست اما واقعیت تلخ اینه ک زندگی ادامه داره و ما هرروز مجبوریم بریم خرید و سرکار...

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خیلی مسخره ای.همچین میگی انگار همچین ادمایی نیستن.ماهم تو رو شناختیم که خیلی مزخرفی

از زمان اعلام کرونا رنگ آفتاب ندیدی شما؟

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
میخوای شناسنامه پدرشوهرم رو نشون بدم باور کنی شوهرم تک پسره۰۰😅

😏😏😏😏😏😏😏 نیازی نیست

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
من جز سر کار جایی نمی رفتم  سر کار هم با ماسک یه جاهایی هم با شیلد  ولی گرفتم یعنی هشت ...

حق باشماست عزیزم...من منظورم کسانی هست که خودشون واقعا رعایت نمیکنن اما اینجا میتن فقط شعار میدن

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
مگه فقط ایرانه کل کشورای پیشرفته درگیرن ...مهمونیی قسمتی از مهارش هست اما واقعیت تلخ اینه ک زندگی اد ...

کشورهایی که تونستن کنترل کنند و سختگیرانه همون ماه های اول مهار کردند

الان به نتایج خوبی دست پیدا کردن

نمونش خود چین، نیوزیلند، کره، حتی همین قطر و مطر 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
از زمان اعلام کرونا رنگ آفتاب ندیدی شما؟

من دوروز یک بار میرم سر کار

اما دوتا بچه دارم از 29 بهمن 98 از در خونه بیرون نرفتند

و آفتاب رو فقط از روی تراس دیدن 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

سلام.بچه ها با اجازه اسی.من بلد نیستم تایپیک بزنم پسرم گاهگاهی میگه دندونم درد میکنه ولی نه شدید.الان دکتر عکس نکرفت گفت باید عصب کشی کنی کسی اطلاعی نداره .اشکال نداره عصب کشی میترسم دکتر اشتباه تشخیص داده باشه

2706