2726
عنوان

تولد جاریمه چی بپوشم بیاید نظر بدید +عکس لباسام

| مشاهده متن کامل بحث + 3077 بازدید | 115 پست

عکس که نمیشه گذاشت 🍭☹

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم یه لباس تونیک مانند که پارچش خیلی خاصه 

یا یه تاپ کش بافت با دامن‌کوتاه مخمل کبریتی یا بازم کش بافت 

یه بلوز شلوار خیلی شیک

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
کرونا هم ک وسط قر میده  ینی واقعا خیلیا درک‌ندارن

درک 🤔🤔🤔🤔🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

عزیزم هیچی نپوش هر کی رفتی خونه جاریت کرونا رو میپوشی برمی‌گردی ....‌ امیدوارم ناراحت نباشی 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 

🤣🤣🤣🤣🤣تاپیک فان بود

صرفا جهت شناختن کاربرای جو  گیر ...ولی خدایی ی سری ها عشقن مخصوصا اون ک گف کرونا کرونا نکنید بذهرید عکس ببینیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706