2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون آزمایش اسپرم داده؟ بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 36 پست
بگو خجالت نکشه اونجا همه مثل همن

آخه میدونی چیه فرشته جون 

کلا ینی از وقتی گفتن این کارو باید بکنی زندگیو زهرمار کرده میگه من مشکلی ندارم که چرا باید برم نمیرم منم میخام تو خونه بکنم خودم ببرم نمیدونم چیکارکنم بخدا 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مگه تا 47 ساعت زنده نیست؟؟؟ 

خب عزیزم بی کیفیت میشه برا اون آزمایشی ک قراره روش انجام بشه نمیدونم دیگه گفتن زود باید برسه ب دستمون

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
آخه میدونی چیه فرشته جون  کلا ینی از وقتی گفتن این کارو باید بکنی زندگیو زهرمار کرده میگه من م ...

شوهر منم اول اینجوری بود بعد فهمید خودشم مشکل داره هر روز رفت😢 

خدایا هم میدونی💞هم میتونی💞
2731

سرد بشه جوابش کاذب میشه ماهم همینکارکردیم دکر رسوندیم جواب کاذب بود داشتم میمردم ارجواب ارمایش ۱۴میلیون اسپرم زده بود بدون هیچ حدکتی دفعه بعد ازمایش رو ازمایشگاه دادکه جوابش درست شد و زمین تااسمون فرق میکرد

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2738
سرد بشه جوابش کاذب میشه ماهم همینکارکردیم دکر رسوندیم جواب کاذب بود داشتم میمردم ارجواب ارمایش ۱۴میل ...

آخه میگن یه اتاق میدن به زن و شوهر که برن اونجا مایع منی رو بیارن درسته؟؟؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️
میشه عزیزم من همسرم خونه نمونه گرفت گذاشتم زیربغلم نیم ساعته رسوندم

ببخشید توروخدا 

اگه تو خونه داخل کاندوم ریخته بشه بعد تا نیم ساعت برسونیم اونجا ظرفو دادن بریزم تو اون ظرف میشه؟ یا باید دقیقا بریزیم تو همون ظرفی ک میدن ببخشید واقعا 

فیلم ،نه عزیز اینطور نیس

ینی دروغ میگن؟ مثلا میگن اتاق هست اونجا زن و مرد میرن تو و.... 

اسپرم زنده صفر بود ولی با دارو یه بار باردار شدم که 20 هفته سقط شد

میدونی هزینه آزمایش اسپرم چنده؟ 

آخه میگن یه اتاق میدن به زن و شوهر که برن اونجا مایع منی رو بیارن درسته؟؟؟ 

نخیر اصلا تازه باید قبل از انجام ازمایش ۲تا ۳روز نباید رابطه داشته باشی انوقت واسه انجام خود ازمایش باید برید🤔

2706