2733
2734
عنوان

خنده دار

146 بازدید | 26 پست

بچه ها بیاین خاطرات خنده دار یا جوک یا حال بهم زنی هرچی تو دست و بالمون هست تعریف کنیم یکم بخندیم فارغ ز غوغای زمانه

من خودم دبیرستان بودم با دوست رودروایسی دارم تو ایستگاه وایساده بودم حرف میزدیم بعد خندیدم یه هو یه مف بزرگ از دماقم درومد بعد حتی دستمال کاغذی هم تو جیبم نداشتم وای اصن یه وضی نمیشد هیچکاری کرد دیدم خیلی ضایع شدم ب دوستم گفتم میخوریش؟ بعدم عین هار هار زدم زیر خنده😂😂😂😂

تا همین هفته ی پیش یادش ک میفتادم از خجالت میمردم ولی چند روز پیشا تعریفش کردم برا یکی ب حدی خندیدم ک اشک از چشام اومد😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی چندش بود که 🤦‍♀️

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738

ی بارم با مامانم شدید دعوام شد🤦‍♀

بعد میخاستم مثلا یکاری کنم نگران بشن و اینا😁جرئت خودکشی و اینام ندارم😕😂

رفتم ی لیوان ابلیمو برداشتم

قره قوروت توش حل کردم

نمکم ریختم

مثلا میخاستم فشارم بیوفته نگران بشن😒

خلاصه اینارو باهم حل کردم با حالت عصبانیت رفتم جلوی مامانم گفتم اینارو میخورم تابمیرم اصن راحت شی از دستم

مامانمم توجه نکردم

خلاصه انقددددمممم بدمزه بود ک نگو😂😐

به هر سختیی بود خوردمش🥺😓

ولی لنتی فشارم ک نیوفتاد هیچ

تادوروز حالم بد بود همش حس حالت تهوع داشتم😑😂

تازه پیش مامانمم ضایع شدم😐😂

‏چند ملیون اسپرم فهمیدن چه خبره عقب کشیدن؛ منِ ک&خل فکر کردم برام ریدن شیرجه زدم     
مال شما از چشماتون درمیاد گلم؟

پرکف خودتی یا نه سوراخا بینیتم ک کوچیکه چطور مف پریده اوق

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
2706