2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم چندروزه عقب انداختی؟

منم همین حالت روداشتم۶روزبه موعدم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2728

خوشبحالتون بسلامتی ان شاالله بدنیا بیاد.من یه ساله اقدامم هرماه هم بعد اقدام تیرمیکشید ولی خبری نبود

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

من درست روز اقدام تخمک گذاری وفردای تخمک گذاری زیردلم سفت شده بود

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
عقب ننداختن .۴ روز به موعدم مونده

واقعا چه جوری تستت مثبت شد

[QUOTE=166269267]خوشبحالتون بسلامتی ان شاالله بدنیا بیاد.من یه ساله اقدامم هرماه هم بعد اقدام تیرمیکشید ولی خبری نبود[/QUOTE

خیلی ممنون عزیزم.انشاالله بزودی شماهم باردار شی.اینو از ته دلم گفتم

[QUOTE=166269267]خوشبحالتون بسلامتی ان شاالله بدنیا بیاد.من یه ساله اقدامم هرماه هم بعد اقدام تیرمیک ...

فدای شما.ان شاالله

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
دقیقا مثل من منم از همون اول میدونستم که باردارم.

منم اینطوری بودم

کلومیفن خوردم دقیق روزتخمک گذاری ترشح بی رنگ کشدار داشتم بعداقدام ودوروز بعدش ترشح سفید شد حالت کرم 

2706