1989
1955

واقعا برای نی نی سایت متاسفیم بی کیفیتی و نیرنگ 

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️

اره دقیقا

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

خاک تووسر

از لحاظ روحی یکیو میخام ک تا حرف زد بزنم تو دهنش😐به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بله منم همینو گفتم بهشون تو تاپیک نی نی یار ۵

منتظر درست شدن سایت نباشید

اینها این آپشن رو کلا برداشتن

دلیل سیاسی پشتش هست بنظرم

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت💔 دستام درد میکنه ببخشید اگر نمیتونم بعضی مواقع جواب ریپلای ها رو بدم💫
1965

تاسفففف واقعااا

تو دلم درده😆رو لبام خنده😂                  حرفاتونو ناشناس بهم بگید😙👇🏻👑من با ادما مث خودشون رفتار میکنم😉👑http://harfeto.timefriend.net/16089896150435   دلتنگتم خواهری😞💔negar

خسته_شدیم_دیگه#  

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

چقدر زشت

منکه خسته میشم. دیگه کمتر میام

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری
از کجا میدونی

یک هفتس عکسهارو لغو کردن کاربرا هم میدونن

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️
1967
بله منم همینو گفتم بهشون تو تاپیک نی نی یار ۵ منتظر درست شدن سایت نباشید اینها این آپشن رو کلا برد ...

منم همین فکرو کردم  وگر نه یه عکس گذاشتن دیگه چه آپشن سخت و مشکلیه که یه سایت ازش عاجز باشه. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

من# تبلیغ# ندارم#  

💎دنیا هستم کاربر قدیمی💎 رفت ؟   به درک  خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه    مهم نیست چقدر تحصیلات ومدرک داری  مهم اینه چقدر شعور و شخصیت داری ما دکتر و مهندس بیشعور زیاد داریم 🙂  قلب های  بی اعتمادمون رو مدیون  آدمای بی شخصیت هستیم...                                                                                                                                       

آره درسته.چقدم كه به تبليغات اهميت ميديم

یکبار دیگر چهره ها بدون ماسک زیباترین لبخند را تکرار خواهند کرد،دیدار ها هر روز زنده خواهد شد و آغوش ها لبخند خواهد زد.حرف کسی در سرفه پژمرده نخواهد شد و کافه ها از آهنگ فنجان و قاشق مست خواهند شد،و من میدانم آن روز نزدیک است....

@مونا_تهرانی   لطفا پاسخگو باشید به اینهمه کاربر که تو این قرنطینه و احوال بد و افسردگی از دست اقتصاد و کرونا میان اینجا تا روحیه شون رو عوض کنن

آپشن عکس گذاشتن رو برگردونید

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت💔 دستام درد میکنه ببخشید اگر نمیتونم بعضی مواقع جواب ریپلای ها رو بدم💫
1976

منم گفتم که سایت خراب نیست اپشن رو برداشتن💨💨💨🐎🐎🐎

فعلا هستم         هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

دقیقا همینه

خدایا اگه قراره من وقتی که ازدواج کردم از این استوری های اولین یلدای من و آقایی، اولین تولد من و آقایی، یا عکس دستم رو دستای پشمالوی آقایی رو بذارم پروفایل و موهام و رنگ بلوند زرد کنم همین الان من و ناکام بکش                                                                                                                                                            

شاید فتا گفته بهشون اینقد برا بچه ها مشکل درست شده🤔

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه