2733
2734
عنوان

سلام بچه ها شیمی درمانی شدم .منتها

721 بازدید | 39 پست

من  چون بعدش خیلی درد داشتم و حالت تهوع و ی جورایی گیج  دکتر گفت بستری شو ..... 

الان ب پدرم گفتم گوشی بده دیدم چقدر اعلان و پیام بود تک تک جواب نمیدم شرمنده 

ولی ولی همیشع ب یادتون هستم. و دوست تون دارم . 

حالم بهتر شد و یکم رو پا شدم پست میزارم و تک تک  از تون تشکر میکنم 

ب رسم ادب و ..... لایک کنید نفری 5 تا صلوات میفرستم . ❤  و تمام دوستام .... هم میفرستم براشون 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

برات ایت الکرسی میخونم❤انشالله زود اوکی شی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
برات ایت الکرسی میخونم❤انشالله زود اوکی شی

ممنون  یادم رفت 

خیلی ها برام دعا خوندن ...... من از همین جا  بگم خاک پاتونم  ممنونم  اینکه لبخند داسته باشن و آرامش 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

خوب میشی شکی درش نیست فقط قوی باش زودتر خوب شی. دوستت دارم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

ایه الکرسی خودم برات خوب بشی الهی امین

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2706