2733
2734
عنوان

بارداری کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 70 پست
بقران خیلی زجر میکشم مادرشوهرم اومد دوروز کمکم به حدی بهم طعنه زد که چرا همش درازی چرا همش بی حالی ت ...

عزیزم منم کسی بهم نرسید مامانم که کرونا گرفت مادرشوهرمم گفت بیا اینجا چند روز بمون که کلا یک روز موندم بقبه خودم بودم تازه یه دخترهم دارم

امضاندارم انگشت☝میزنم
نگران نباش ماه هفتم من بیشتر وقت می خوابیدم گاهی گریه می کردم اینقد سنگین شده بودم که زه زور راه می ...

بزرگترین مشکلم شوهرمه خیلی اخلاقش بدتر شده همش بام دعوا میکنه زجر خودم یه طرفه دعواهای اون یه طرف 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
عزیزم منم کسی بهم نرسید مامانم که کرونا گرفت مادرشوهرمم گفت بیا اینجا چند روز بمون که کلا یک روز مون ...

تو شوهرت خوبه من شوهرم خیلی سگ شده 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
2728
خره نمیفهمه میگع چرا غذا درست نمیکنی تمیز نمیکنی

وا اون باید بیشتر درکت کنه ازمادرشوهرچه انتظاری داری 

شوهرمن سربارداری اول خیلی درک نمیکرد ولی این سری خوداروشکر خیییلی بهتره خودم بگم کمک میکنه نمیکنه خیلی اگه غذانتونم درست کنم اماده میگیره واسه تمیزی هم کارگرمیگیرم

امضاندارم انگشت☝میزنم
2738
بزرگترین مشکلم شوهرمه خیلی اخلاقش بدتر شده همش بام دعوا میکنه زجر خودم یه طرفه دعواهای اون یه طرف&nb ...

بخاطر ترشح یه هورمونی تو بدن اینجوری میشه ادم.بهش بگو یکم مطالعه کنه بفهمه چی ب چیه

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706