2737
2734
عنوان

میخوام درخواست طلاق بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 101 پست
خب طلاقمون سر جمع شروع دادگاهش ٩ابان ٩٨بود محضرمون ٢بهمن  اونم اينقد طولاني شد چون من نم ...

بازم طولانی نبود که ۳ ماه خوبه

میشه بگی باید چیکار کنم

منم میخوام طلاق توافقی بگیرم

چیکار کنم که زودتر انجام بشه 

وکیل گرفتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو میدونم ک تا ۷ سالگی جفتش با مادره. ولی من حضانت کامل میخوام. اون چطوره؟ جفت پسرام مال خودم باشن ...

نمیدونم عزیزم فکر کنم توافقی باشه یا صلاح دید دادگاه در این باشه که با مادر باشه

و از ۱۸ یا ۱۵ سالگی خود فرزند تصمیم میگیره با مادر یا پدر زندگی کنه

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2728
[QUOTE=166255226]خب طلاقمون سر جمع شروع دادگاهش ٩ابان ٩٨بود محضرمون ٢بهمن  اونم اينقد طولاني شد ...

مشاوره اجباريه 

اونجا ازت ميپرسن ك مثلا دليلتون برا جدايي چيه؟

ي دليل محكمه پسند ميخان 

برا من چون اصل ماجرا رو نميگفتم و فقط ميگفتم ازش بدم مياد 

و اون مردك هم ي جورى وانمود ميكرد ك اره اصن بيگناهه و من خوشى زده زير دلم و ميخام طلاق بگيرم 

اخرش مجبور شدم ب مشاور گفتم همه مشكلاتمو و اونم چن روز هى ميگف قول ميدم درستش كنم ولى من گفتم حتى طلا هم بشه نميخامش 

من برگ برنده ام پسرم هستش ك قراره با من باشه بعد اون ميخام دنيا نباشه 

اخرشم تو محضر همه بهم گفتن با لجبازى زندگيتو خراب كردى

فقط خنديدم اخه اونا چ ميدونستن؟؟؟؟

بزار بعدشم ندونن 

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
نمیدونم عزیزم فکر کنم توافقی باشه یا صلاح دید دادگاه در این باشه که با مادر باشه و از ۱۸ یا ۱۵ سالگ ...

تا اون موقع ک دلم میپوسه...عاشق پسرامم...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2738
واى چقد بد ... بستگى ب قلق همسرت داره بايد ديد چطورى راضى ميشه؟ برا من ك اصن مخالف نبود  از ...

تو جلسه اول قاضی می‌پرسه راجع بچه ها چون منم اعتراضی ب طلاق ندارم راضی ام اونوقت ممکنه همون روز حکم بدن؟؟

خودشم راضی ب طلاق بود ؟

اره 

چن سالى بود با دوست دخترش زندگى ميكردن

و دختراى زيادى دور ورش بودن 

دوتاشم دوستاى نزديك خودم 

كلي برام دعاى بد ميگرفت مينداخت تو خونه

دعاى اخري اينجورى بود ك دور از جون من سرطان بگيرم اينجا ديگه زدم ب سيم اخر

روزاى اخر دادگاه همه دعا هارو براش فرستادم (عكسشونو)

گفتم ببين همشونو تو اين سالها ديدم و  نگهداشتم

اصن شوك شده بود

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
شوهرت راضیه به طلاق؟

نمیدونم ولی چند بار گفته باید تکلیفتو روشن کنم

گقت میخوام با خانواده ات صحبت کنم ولی فعلا که حرفی بهشون نزده

شاید تا زمان زایمانم صبر کنه

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
بازم طولانی نبود که ۳ ماه خوبه میشه بگی باید چیکار کنم منم میخوام طلاق توافقی بگیرم چیکار کنم که ...

واى اصن وكيل نياز نيس كه؟

خب بايد دوتايي بشينيد باهم توافق كنيد سر مهريه سر طلاها و حضانت و مقدار نفقه بچه و اينا

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706