2703
2553
عنوان

میخوام درخواست طلاق بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 101 پست
امیدوارم یه راهی بوده باشه تو رفتارت تجدید نظر کنی . همه ما تفاهم نداریم بخدا شش ماهه عروسی کردم همس ...

من که شوهرم همش خستگی رو بهونه میکنه الان که باردارم ولی قبلش هم همینطور بود از اول زندگی سرد مزاج بود و چند بار تو گوشیش فیلم های .... دیده بودم

نمیدونم ایراد از کجاست ولی برای ادامه زندگی ب خاطر بچه هام خیلی تلاش کردم...اما نشد

الانم اعتماد ب نفس و غرورم از بین رفته 

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
عزیزم چطور راضی شد حضانت بچه رو کامل بهت بده؟؟؟

ب راحتى 

چون شما خودتو بزار جاي كسى ك با دوس دخترش ميخاد راحت برن و بيان و تفريح كنن

خب مگه ديوانس ى بچه رو دنبال خودش راه بندازه ببره؟

پس خيلي راحت بچه رو تقديم كرد.

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزيزم داد ولى مهريم ١٤تا بيشتر نبود

دادگاه گفت بده یا خودش داد ؟

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
شوهرم میگه دختر تا ۷ سال و پسر تا ۲ سال با مادره ولی تو نت خوندم تا ۷ سال با مادره هر دو

اینو میدونم ک تا ۷ سالگی جفتش با مادره. ولی من حضانت کامل میخوام. اون چطوره؟ جفت پسرام مال خودم باشن 

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2720
ب راحتى  چون شما خودتو بزار جاي كسى ك با دوس دخترش ميخاد راحت برن و بيان و تفريح كنن خب مگه د ...

شوهر منم همینه یعنی اینکاره است منم در حال طلاقم خودش رفته دادخواست داده منم چندسال پیش مهریمو بخشیدم پس حق و حقوقی ندارم اما می‌دونم حضانت بچه ها رو برا آزار اذیت من نمیده؛؛؛؛چطور راضیش کنم؟؟؟چقد کار طلاق و حضانت طول کشید؟؟

عزیزم میشه بگی چه جوری طلاق گرفتی و چقدر طول کشید

خب طلاقمون سر جمع شروع دادگاهش ٩ابان ٩٨بود

محضرمون ٢بهمن 

اونم اينقد طولاني شد چون من نميگفتم دليلش خيانته و فقط ميگفتم ادامه برام سخته و تفاهم نداريم.

جلسات مشاورمون ب جا س تا خيلي بيشتر شد 

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
اخه چرا میخوای جداشی عزیزم  اگه خودت درخواست بدی مهریه بهت تعلق نمیگیره

دلایلشو گفتم 

در خواست اگه از جانب مرد باشه میشه مهریه گرفت؟

اخه این چه قانونیه زن با ۳ تا بچه چکار کنه بدون هیچ حامی و پشتوانه ای 😭😭😭😭

2714
خب طلاقمون سر جمع شروع دادگاهش ٩ابان ٩٨بود محضرمون ٢بهمن  اونم اينقد طولاني شد چون من نم ...

خودشم راضی ب طلاق بود ؟

شوهر منم همینه یعنی اینکاره است منم در حال طلاقم خودش رفته دادخواست داده منم چندسال پیش مهریمو بخشید ...

واى چقد بد ...

بستگى ب قلق همسرت داره بايد ديد چطورى راضى ميشه؟

برا من ك اصن مخالف نبود 

از خداش بود 

اولين جملشم اين بود امير رو بهت ميدم ديگه چى ميخاى؟

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706