2726
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 179 پست

خواهررر وقتی صفر صفرمممم ولخریم کجاست😄

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم یه دوستی داشتین از همه پول میگرفت پس هم نمیداد جایی میرفتیم دونگشو نمیداد میگفت بدین بعدا میدم ...

اخ اخ اخ میفهمم چی میگی😂💔

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
واقعا تاحالا ولخرجی نکردم.خیلی دوست دارم امتحان کنم.متاسفانه دلشوندارم

عاشق بیوگلز هستی بعد ولخرج نیستی؟ 😂😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
۱۶ تومن دادم ps4 pro خرید 

یکی از آرزوهای پسرمه !!!! ولی متاسفانه نمی تونیم به آرزوش برسو نیمش 😞😔😞😔😞😔

حالا که خریدی ازش لذت ببر , بعدها برات خاطره میشه !

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
برو به شوهرت بگو خوشحال باشه.الان میدونی چقدر گرون شده.

آره الان همونو دیجی کالا زده بود ۱۰ تومن😑میگ کاش النگو میخریدی😂

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
اسراف کنی خدا یا پولو ازت میگیره یا شادیو 

اسراف نمیکنم 😒😒 هرچی رو که خوشم بیاد و دلم بخواد میخرم و به خودم سخت نمیگیرم که بعدا حسرتشو بخورم یا بگم کاش فلان چیزو میخریدم ببین نخریدم همسرم بجاش رفت داد به خواهر و برادر و مامانش. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
از کجا باید میفهمیدی ؟ سوابق بیمه رو باید درمیوردی؟

رفتم جایی دیگ سرکار اونجا خواستن بیمم کنن فهمیدم ک دوماه اخر و نریختن 

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..
2706