2737
2734
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4732 بازدید | 179 پست

آهان یه بارم یه شیشه شیر برا دخترم خریدم ۳۰ هزار تومن

سال ۹۲ سی هزار پول زیادی بود

کلی مادرشوهرم و اینا بهم حرف انداختن😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰
من از هیچ کدوم از ولخرجی هام پشیمون نیستم.خوب کاری کردم. کلا من روشم اینه و خرج میکنم چون اعتقاد دار ...

منم دلم برا شوهرم میسوخت هیچیییی ازش نمیخواستم حقوقش کمه هیچی نداریم حمایتم نداره. تااینکه دیدم چندرغازی که جمع کرده بود داد ننش بره خوش گذرونی و واسه خودش سرمایه گذاری کنه . حالا میخوام انقدر خرج بتراشم دیگه ازین غلطا نکنه😐

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این اسمش رفیق نیس دیگه

نه بابا رفیق نیس خدا ازش نگذره و

انداختم تو هچل کلی‌پشت سرم حرف دراورد باهاش قطع رابطه ام

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728

۴میلیون پارسال لپتاپ خریدم خودم رازی ام شوهرم چپ میره راست میاد میگ حیف اون پول 😐😂

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

سیصد هزار تومن هزینه کردم واسه ی  مدارک مسئول فنی توی مهد کودک هیچ به هیچی مهد کودک ها تعطیل شد پولم الکی رفت 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

290 دو سال پیش به اسم عینک آفتابی مارک خریدم ولی تقلبی بود . چن روز پیش 249تومن یه چیز سفارش دادم  ولی پولمو خورد یه آبم روش سایت بانو سرا خیابون شریعتی تهران هر چه قدر تماس گرفتم جواب ندادن .یه کرم برای جای جوش گرفتم به درد نخورد سیصد و خورده ای دو سه سال پیش

موهاتو اکستنشن کردی اونوقت تونستی راحت موهاتو شونه بزنی ؟ موقع شست و شو اذیت نشدی ؟ چطوریه ؟من دوس د ...

نه بابا افتضاح بود. با استرس مو شونه میزدم و کلی هم مو میریخت. عین گربه شده بودم همه جا موهای من بود. بنده خدا مامانم اسیر شده بود. از حموم نگم برات جرعت شستن نداشتم. در حد ناز کردن میشستم موهامو😂😂😂 منکه راضی نبودم. کیفیت موهای خودم خیلی اومد پایین تا یه مدت. بعد که بلند شد یکم کوتاه کردم بهتر شد

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2738
نه بابا رفیق نیس خدا ازش نگذره و انداختم تو هچل کلی‌پشت سرم حرف دراورد باهاش قطع رابطه ام

ما هم یه دوستی داشتین از همه پول میگرفت پس هم نمیداد جایی میرفتیم دونگشو نمیداد میگفت بدین بعدا میدم دیگه هم نمیداد 

خلاصه با اینکه کار پردرامد داشت و خیلی هم ادعای فرهنگش میشد با پول پس دادن مشکل داشت 

پولی ندارم ک ولخرجی کنم😑

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
۴میلیون پارسال لپتاپ خریدم خودم رازی ام شوهرم چپ میره راست میاد میگ حیف اون پول 😐😂

برو به شوهرت بگو خوشحال باشه.الان میدونی چقدر گرون شده.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706