2726
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 4729 بازدید | 179 پست

2 3 سال پیش 45 تومن دادم میکروسکوپ خریدم 😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگیر ازش حیفه🤨🤨🤨🤨

نمیشه زده زیرش😒😐💔

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728

۳۵۰۰۰تومن دادم آبمیوه سن ایچ خریدم😭😪😅😂

فان#  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

من سه سال پیش زد به سرم رفتم اکستنشن کردم موهامو بعد هی میوفتادن عین خر پشیمون شدم. موقع دراوردنشون هم موهام ضعیف و کم پشت شد. ولی الان خوبه😍😍 موی خود ادم یه چیز دیگس😂😂😂😂😂

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

من زیاد ولخرج نیستم.‌اما وقتی هم پول خراب می کنم اصلا برام مهم نیست. هیچ وقت غصه پول رو نمی خورم.

بزرگترین ولخرجی هم سال اول ازدواجم رفتم سفر کاری. وقت نشد واسه شوهرم کادو بخرم. ی کیف پول چرم رو بی نهایت گرون بهم انداختن. ولی برام مهم نبود. مهم این بود اولین سفرم دست خالی نیام پیشش

حدود چند میلیون لوازم آرایشی بهداشتی خریدم 

همشونو دوست دارم ولی بنظرم زیاده روی کردم

مخصوصا تو خرید رژلب که خیلی از رنگ هاش اصلا بهم نمیاد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چه ضایع پسرا هدیه میخرن آخه آویزونی چقدرررر

😐مگ فقد وظیفه پسره بخره؟ ای چ فکراییه خدایی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

نزدیک 1 تومن دوسال پیش مول کراتین موووودادم بمحض اینکه شستمش صافیش خیلیییییییییییی کم شد بعد هنووووزم ریزش مو شدیدددارم کلیم خرج کردم جلو ریزش موهامو بگیرم ...

300تومنم یبار فرستادم واسه انلاین شاپ  دوسال پیش که فیک بود پولموخورد 

کلا دوسال پیش واسم سال خوبی نبود😂😂😂😂

2706