1874
1955
عنوان

بزرگترین ولخرجی که کردی و الان پشیمونی چیه؟😉

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 179 پست

خواهررر وقتی صفر صفرمممم ولخریم کجاست😄

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ما هم یه دوستی داشتین از همه پول میگرفت پس هم نمیداد جایی میرفتیم دونگشو نمیداد میگفت بدین بعدا میدم ...

اخ اخ اخ میفهمم چی میگی😂💔

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤من یک عمر است درون خود مرده ام از جنس همان مرگ هایی تنها نفس میکشی و هر روز در خلوت اشک هایت برای خودت طلب امرزش میکنی...!🙃🖤                                                                    خدای مهربونم‌میدونم تنهام نمیذاری منکه به جز تو کسی و ندارم اروم جونم❤

زیاد . مثلا ۶ تومن دادم گوشی   

خدا یا میدونم که میبینی پس خودت جواب دل شکستم بده 😓چی میشه تموم دردام تموم بشن ؟؟چی میشه یه روز از خوشحالی قهقهه بزنم که دیگه هیچ مشکل و گرفتاری ندارم . خدایا بریدم 😢حسرت یه روز بدون غصه و ناراحتی را دارم 😩
1965
واقعا تاحالا ولخرجی نکردم.خیلی دوست دارم امتحان کنم.متاسفانه دلشوندارم

عاشق بیوگلز هستی بعد ولخرج نیستی؟ 😂😂😂

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘
۱۶ تومن دادم ps4 pro خرید 

یکی از آرزوهای پسرمه !!!! ولی متاسفانه نمی تونیم به آرزوش برسو نیمش 😞😔😞😔😞😔

حالا که خریدی ازش لذت ببر , بعدها برات خاطره میشه !

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
1967
برو به شوهرت بگو خوشحال باشه.الان میدونی چقدر گرون شده.

آره الان همونو دیجی کالا زده بود ۱۰ تومن😑میگ کاش النگو میخریدی😂

در دل من افتاده عشقت زمین گیر شدم    سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن   مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** دعا کنید امسال بتونیم خونه بخریم واقعا دیگ خسته شدم از این وضعیت  *** عضو کمپین نه ب زندگی با مادرشوهر تو یه حیاط  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  *** 
اسراف کنی خدا یا پولو ازت میگیره یا شادیو 

اسراف نمیکنم 😒😒 هرچی رو که خوشم بیاد و دلم بخواد میخرم و به خودم سخت نمیگیرم که بعدا حسرتشو بخورم یا بگم کاش فلان چیزو میخریدم ببین نخریدم همسرم بجاش رفت داد به خواهر و برادر و مامانش. 

یه صلوات مهمونم کن🙏🏻چشم انتظاری خییییلی سخته مخصوصا چشم انتظار یه فندق کوچولو بودن. امیدوارم خدا به هرکی که در انتظار بچه هست طعم خوب مادر شدن رو بچشونه. 🤲🏻🤲🏻 
از کجا باید میفهمیدی ؟ سوابق بیمه رو باید درمیوردی؟

رفتم جایی دیگ سرکار اونجا خواستن بیمم کنن فهمیدم ک دوماه اخر و نریختن 

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..
ششصدتومن جمع کردم دادم رفیقم‌واسه ولنتاین دوس پسرش کادو بخره پولمو پس نداد🥺😬

تو دیگه کی هستی😲

تمام غصه های دنیارو میشه با یه جمله تحمل کرد        😔😔خدایامیدونم که میبینی😔😔
1974
امسال نزدیک هشت تومن پول بدلیجات دادم 🤦‍♀️🤦‍♀️

😵😵😵

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘
1718