2726
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 93 پست
وایییی داغون میشم تنها  فک کنم حداقل ۳۰نفر بیان ی هفته خونت بمونن😐😐😐

وقتی شما بلند بشی بقیه هم میان کمکت نمیشینن ک تو تنهایی همه کارا رو انجام بدی حدااقل خونه خودت نسبت ب بقیه بیشتر فعال باش اوناهم کمکت میکنن نگران نباش

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پر جمعیتم نعمته ها☹

من که پایه ثابت ابکشیدنم 😫😫

یکی که سفره جمع میشه خداحافظی میکنه میره😏

یکی دیگشون فقط همش باید کارا رو کنه 

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
تو خونه خودت که خیلی زشته کار نمیکنی و اونا کار میکنن

عزیزم من نگفتم کار نمیکنم

مثلا غذارو درست میکنم بعد ک میان دیگه نمیزارن من کاری کنم

یا چون خیلی زود بیدار میشن مثلا ۶ونیم ،۷ خودشون وسایل صبونه اماده میکنن میچینن میخورن جم میکنن

...
منم اینطوریم اصلا نمیذارم مهمانم کار کنه انگار اذیت میشم وقتی مهمونم کار کنه 

اره من هر وقت برم مهمونی کمک میکنم در حد سفره انداختن و جمع کردن ولی ظرف نمیشورم.در عوض کسی هم بیاد نمیزارم ظرف بشوره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

از آدمهایی مثل شما اصلا خوشم نمیاد احساس زرنگی دارید خودتون میشینید دیگران همه کارها رو انجام بدن تو خونتون هم باز کاری انجام نمیدین میندازین گردن دیگران باونر کنید اونا هم از شما خوششون نمیاد بعد یه مدت تمایلی به رفت و امد با شما ندارن دیگران هم کلفت شما نیستن همه باید همکاری کنند

از کی تا حالا کمک نکردن نشان باشعوری شده 

وایییی داغون میشم تنها  فک کنم حداقل ۳۰نفر بیان ی هفته خونت بمونن😐😐😐

پس اگه انقدر زیادن هردو جا درحد متعادل کار کن‌‌   بهشون کمک کن که اوناهم میان بهت کمک کنن. حالا میخواد جمع کردن ظرفا باشه یا کمک تو ظرف شستن. یه جوری نباشه همش بشینی  یا همش کار کنی توقعشون زیاد شه

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
نه بابا کارت درسته اتفاقا برا همین اینقدر احترامت میکنن چون برا خودت ارزش قائلی همین فرمون برو جلو

اگه اینجوره اونیکیام باید فرمون اینو بگیرن همه بشین بعد کی کارارو بکنه همه بشینن ب هم زل بزنن تا ظرفا خودشون بیان رو سفره و خودشون خودشونو بشورن؟

ما هم ۶ تا جاری هستیم قبل کرونا که تو مهمونیا دور هم جمع میشدیم همه کمک می کردیم جز یکیمون که دست به هیچی نمی ذاره میگه پوستم حساسه خراب میشه همچین آدمایی خودشونا با کلاس و زرنگ می دونن

2706