2726
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 93 پست

بله

من مجردم

ولی دوس ندارم این رفتارو

اشکالی نداره توام مث بقیه کمک کنی که عزیزم

درصورتی نباید کمک کنی که ادمای خوبی نیستن وکمک تورو وظیفه میدونن نه لطف

زشته بریزبشینی تا اخر ازجات بلند نشی

لاقل اندازه بقیه ام کمک نمیکنی جوری ام نباش که اصلا کمک نکنی

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره کار بدی میکنی باید به همه بگی بشینند خودت تنهایی کارهارو انجام بدی ایش🤨😐😂

عروسای خود شیرین اینجوری ان😂😂

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

منم کار نمیکنم.ولی وقتی میان خونم دیگه من میزبانم و اونا مهمان نمیزارم کار کنن.حداقل خونه خودت دیگه خودت کاراتو بکن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
به نظرم اگر کار نمیکنید خونه خودتون هم نباید بذارین کار کنن.  ما تو مهمونی ها توی غذا رو سرو ک ...

تعدادشون زیاده ماشاالله اونا..استارتر که نمیدونه تنهایی همه کارهارو انجام لده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بنظرم کمک کردن بد نیس، نه کم نه زیاد، 

منم خانواده همسرم شلوغن نهایتا به سفره پهن کردن یا جمع کردن برسم، وقتی میان خونم فقط آشپزی میکنم بقیه کارا رو میکنن ظرفا رو هم خشک میکنن بعد میرن

به هر حال منم احترام میزارم باهاشون کمک میکنم چون نظر شخصی من اینه زشته بشینی

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2706