2726
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

2954 بازدید | 93 پست

سلام.الان ی تاپیک خوندم برام سوال شد

توروخدا بدون توهین و بد اخلاقی و تیکه جوابمو بدین که اگه رفتارم درست نبوده تجدید نظر کنم...

بچه ها من عروس کوچیک یه خانواده ی خیلی بزرگم یعنی همسرم ۹تاخواهر و ۸تا برادر داره(از دوتا مادر)

الان مدتیه ندیدمشون

ولی قبلنا هرچی میرفتم خونشون واقعا کاری نمیکردم

نهاایتش دو سه تا وسیله بزارم رو سفره و جمع کنم

چون تعداد زیاد بود بقیه کارارو انجام میدادن

واسه همون کارای کوچولو هم همسرم و مادرشوهرم میگفتن بیا بشین تو 

بخصوص همسرم.میگه اصلاااا خوشم نمیاد کار کنی

الان سه سالی میشه عروسشونم

بنظرتون کار بدی میکنم؟؟

اینکه میرم میشینم تا وقتی که برمیگردم

چنباریم که اومدن خونه ی خودمم باز من خیلی خیلی کم کار کردم بیشتراشو خودشون انجام دادن

مرسی که وقت گذاشتین و خوندین لطفا نظرم بدین.

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینها اجبار نیست به شعور وشخصیته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

عر وس ماهم همینجور بود کار نمیکرد خیلی زشته ب نظر من اگر کمک بدی باهاشون همکاری کنی بیشتر دوست دارن نمیگم کوزت باش ولی انجوری نباش مطمن باش خیلی پشت سرت حرف زدن

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

تو خونه خودت نذار کار کنن همه کارا رو خودت و شوهرت انجام بدین. تو خونه اونا نمیخواد کار کنی نهایت تو ظرف جمع کردن فقط کمک کن 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706