1954
1959
عنوان

من خونه ی خانواده ی همسرم......

2678 بازدید | 93 پست

سلام.الان ی تاپیک خوندم برام سوال شد

توروخدا بدون توهین و بد اخلاقی و تیکه جوابمو بدین که اگه رفتارم درست نبوده تجدید نظر کنم...

بچه ها من عروس کوچیک یه خانواده ی خیلی بزرگم یعنی همسرم ۹تاخواهر و ۸تا برادر داره(از دوتا مادر)

الان مدتیه ندیدمشون

ولی قبلنا هرچی میرفتم خونشون واقعا کاری نمیکردم

نهاایتش دو سه تا وسیله بزارم رو سفره و جمع کنم

چون تعداد زیاد بود بقیه کارارو انجام میدادن

واسه همون کارای کوچولو هم همسرم و مادرشوهرم میگفتن بیا بشین تو 

بخصوص همسرم.میگه اصلاااا خوشم نمیاد کار کنی

الان سه سالی میشه عروسشونم

بنظرتون کار بدی میکنم؟؟

اینکه میرم میشینم تا وقتی که برمیگردم

چنباریم که اومدن خونه ی خودمم باز من خیلی خیلی کم کار کردم بیشتراشو خودشون انجام دادن

مرسی که وقت گذاشتین و خوندین لطفا نظرم بدین.

Im Army💜من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...❤     پرستش واژه ی حقیریه در برابر حسی که به شما دارم سلطانم----->tataloo❤                          با افتخار تتلیتی ام👽         #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤             گیاهخوارم😊🍃

به نظرم من که مشکلی نداره

چالش زمستونی بامدادخمار💙💙گروه آبی💙💙سرگروهه عزیزم آسنات جون💙💙وزن شروع ۸۰💙💙قد ۱۷۳💙💙وزن هدف ۷۲💙💙هدف اول ۷۷💙💙هدف دوم ۷۵💙💙هدف سوم ۷۲💙💙اراده کن و ازجوونیت لذت ببر💙💙

اینها اجبار نیست به شعور وشخصیته

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

عر وس ماهم همینجور بود کار نمیکرد خیلی زشته ب نظر من اگر کمک بدی باهاشون همکاری کنی بیشتر دوست دارن نمیگم کوزت باش ولی انجوری نباش مطمن باش خیلی پشت سرت حرف زدن

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
1967
1974

بله

من مجردم

ولی دوس ندارم این رفتارو

اشکالی نداره توام مث بقیه کمک کنی که عزیزم

درصورتی نباید کمک کنی که ادمای خوبی نیستن وکمک تورو وظیفه میدونن نه لطف

زشته بریزبشینی تا اخر ازجات بلند نشی

لاقل اندازه بقیه ام کمک نمیکنی جوری ام نباش که اصلا کمک نکنی

neyleyim sen yoksun eğer dünyanın servetini.....♥️

تو خونه خودت که خیلی زشته کار نمیکنی و اونا کار میکنن

دلیل خوشبختیم💙پسرام💙 تموم زندگیم💙پسرام💙 باوجود💙پسرام💙عزیزدردونه و وروجکام💙که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم💙خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم💙 پسرم اوتیسمِ و به خاطر سختی‌هایی که میکشم ممکنه تو بعضی از تاپیکا درد دل کنم و بگم بچه اصلا خوب نیست و دردسره ، این حرفا اصلا به این معنی نیست که فرشته‌های زندگیمو دوست ندارم، کسایی که بچه‌های سالم دارن هم از این حرفا میزنن، من و امثال من که جای خود داریم... و در آخر ازتون میخوام برای من و پسرکم انرژی مثبت بفرستین که زودتر خوب شه، مرسی😚💙
اره کار بدی میکنی باید به همه بگی بشینند خودت تنهایی کارهارو انجام بدی ایش🤨😐😂

عروسای خود شیرین اینجوری ان😂😂

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
1718