2737
2734

خیلی حالم بده اصلا نمیتونمم بگم چی شده ولی خب آدم حسودی نیستم ولی واقعا دلم شکسته 😭چیکار کنم 🥺😭

ن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آدمیزاد ضعیفه یه بچه ش شبیه خودشه بیشتر دوسش داره اون یکی حرف زدنش شکل عمشه حرصشو در میاره

مهم نباشه برات

همون پدرمادری که تو بچگی دنبال خواهرم بودن

تو پیری سر محبت من با هم رقابت میکردن

دنیا میچرخه

من ماه چهارمم مامانم بهش که گفتم باردارم گفت باشی نباشی مهم نیست تواین چندماهم حتا یه بار بهم زنگ نزده

بعد

من چند وقت پیش داشتم میرفتم خونه خواهرم توکوچه داداشمو دیدم سلام کردم جواب نداد دست دراز کردم انگار غریبه دیده

بعد پریروز بچه های خواهرمو اورد خونه من چون خواهرم باید دستشو عمل میکرد بمونن پیش من منم تلفنشو جواب ندادم بچه ها ایفونو زدن درو باز کردم

مامانم زنگ زد هرچی از دهنش درمیومد گفت بهم

که چرا تلفنشو جواب ندادم

آدمیزاد ضعیفه یه بچه ش شبیه خودشه بیشتر دوسش داره اون یکی حرف زدنش شکل عمشه حرصشو در میاره مهم نباش ...

امیدوارم من همیشه برام مهم نبود ولی امروز از اعماق وجودم دلشکسته شدم 😩

من ماه چهارمم مامانم بهش که گفتم باردارم گفت باشی نباشی مهم نیست تواین چندماهم حتا یه بار بهم زنگ نز ...

❤️❤️❤️الهی اینقدر خوشحال بشی که فرصت فک کردن به این چیزا رو نداشته باشی

2706